ijournal.cz

„Welcome to OUR HOUSE!“

red Zdroj: Under Armour 6.12.2019 Móda, obuv, doplňky

Americká sportovní značka Under Armour expanduje na českém trhu a otevírá v nákupní centrum Palladium svou nejmodernější specializovanou prodejnu. Slavnostního otevření se zúčastnili i ambasadoři značky rapper Otakar Petřina alias MARPO a jeden z našich nejznámějších boxerů Rudolf Kraj, stříbrný olympijský medailista z LOH v Sydney. Ti si pro diváky připravili zajímavou boxerskou exhibici přímo uprostřed prodejny.

obchod

„Otevření nového Under Armour Brand House, tedy nejvyšší kategorie specializované prodejny, předchází složitý schvalovací proces nejen v evropské, ale i globální centrále. Vybírají se jen ty nejlepší světové lokace s vysokým standardem služeb pro zákazníky. Naše prodejna v Palladiu byla dokonce vybráno jako jedna z hlavních značkových prodejen v celém euroasijském regionu, a proto zde na jaře 2020 uvedeme ve světové premiéře exkluzivní kolekci v kolaboraci s Virgin Galactic, společností zajišťující komerční lety do vesmíru,“ zmiňuje Pavel Hynek, Country Manager pro značku Under Armour České a Slovenské republiky. Zároveň pak dodává, že na této prodejně již byly použity některé prvky z nového prodejního konceptu, který vytváří tým v Baltimore a který bude oficiálně představen až příští rok.

Exkluzivním distributorem značky Under Armour na českém a slovenském trhu je společnost BMMCR, s.r.o, která již v březnu letošního roku otevřela vůbec první Under Armour Brand House ve střední Evropě, a to v pražském obchodním centru Nový Smíchov. A následně pak otevřela další prodejnu u našich slovenských sousedů v bratislavském obchodním centru Eurovea. Český distributor si dává za cíl udělat ze značky Under Armour jednoho ze tří největších hráčů sportovní módy na českém a slovenském trhu.

Under Armour Brand House Palladium je svým moderním designem a proškoleným personálem skvělým příkladem globální maloobchodní strategie této značky, jenž je poskytovat ty nejinovativnější sportovní kolekce ale zároveň i bezkonkurenčním zážitek z nakupování.

kolekce

„Ve značkové prodejně Under Armour Brand House bude mít český zákazník v budoucnu možnost nakupovat speciální limitované kolekce. A to nejen velmi populární oblečení a obuv z řady Project Rock, kterou navrhuje americký herec a bývalý wrestler Dwayne Johnson, ale i další modely, které jsou dostupné jen v několika málo obchodech po celém světe,“ dodává Pavel Hynek.

Cílem značky Under Armour je pomáhat všem sportovcům k dosažení lepších výkonů, a proto společnost vynakládá nemalé prostředky do inovací v podobě nových materiálů, technologií a střihů. Tomu odpovídá i nabídka, kterou najdete v Under Armour Brand House v obchodním centru Palladium. Těšit se můžete na speciální tréninkovou řadu UA RUSH ColdGear vyrobenou z materiálu obohaceného o minerály, který podporuje výkon, a navíc uchovává tělo v teple během tréningu i při nízkých venkovních teplotách a také na nejnovější kolekci běžeckých bot HOVR Infinite a HOVR Phantom SE.

 

Nechte se inspirovat a zlepšujte své sportovní výkony společně se značkou Under Armour.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Under Armour