Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Limitovaná kolekce dekorativní kosmetiky v barvách léta – Pacific Lights Collection ARTISTRY

red Zdroj: Amway 7.5.2016 Krása a zdraví

Značka Amway přináší limitovanou kolekci dekorativní kosmetiky Pacific Lights Collection ARTISTRY. Kolekce nabízí paletku očních stínů, pudr na tvář a lesk na rty. Dekorativní kosmetika je inspirovaná barvami letní pláže a záštitu nad ní  převzal umělecký maskér ARTISTRY Rick DiCecca.

image

Řada Pacific Lights Collection ARTISTRY obsahuje tyto produkty:


ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta očních stínů – Sunrisestíny - léto

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta očních stínů obsahuje čtyři pečlivě vybrané odstíny Sunrise (východ slunce), které pomohou zdokonalit váš letní plážový vzhled. 
Dodejte dramatičnost očím, zvýrazněte svou krásu na pláži a třpytivě se vydejte vstříc svěžímu, letnímu, mořskému vánku.

Cena  - 1090 Kč

 

ARTISTRY™ 3D Pudr na tvář – Sunkissed

ARTISTRY™ 3D PUDR NA TVÁŘ nabízí pět letních odstínů, které lze používat samostatně nebo vrstvit, takže můžete vypadat kouzelně „prázdninově“ po celý rok. Sunkissed  (sluneční polibek) zvýrazní a rozjasní líčení a pleti dodá náznak jemně opáleného přímořského vzhledu a pulzující plážovou energii.

Cena – 760 Kč


ARTISTRY™ Svítící lesk na rty

Limitovaná kolekce Pacific Lights ARTISTRY SVÍTÍCÍCH LESKŮ NA RTY obsahuje pět svůdných odstínů, které rtům dodají barvu a velký nádech léta.
Průsvitně modrý odstín Tropical  se dokonale hodí pro dny lenošení na pláži, veselé lesky Cherry nebo Pink Grapefruit skvěle vypadají, když si večer vyrazíte do města. V případě plážově jasných rtů, které přitahují pozornost, se můžete odvázat s odstíny, jako je Citrus nebo Wild Berry.

Cena 580 Kč

 

Jak na dokonalé oči?

Zde přinášíme tipy uměleckého maskéra ARTISTRY Rick DiCecca.

  • Nebojte se očních stínů, i když některé barevné kombinace mohou v pouzdře vypadat odvážně, nebojte se!  Vždy s nimi nejprve experimentujte a vyzkoušejte je, protože na paletě budou pokaždé vypadat tmavší a jasnější než na vaší pleti.
  • Není nutné volit stíny, které ladí s barvou očí. Když budete nosit oční stíny, které barvu vašich očí zvýrazní, upoutáte k nim pozornost a upozorníte na jejich přirozenou krásu.
  • Modrým očím sluší teplé tóny, tóny zlatavé, hnědé a broskvové.
  • Zeleným očím sluší, když je doplníte odstíny se žlutými podtóny spolu s tmavě zelenou a hnědou. Zelené oči vyniknou i s tóny fialové.
  • Hnědé oči dovolí vše, obzvlášť jim sluší námořnická modrá, antracitová a hnědá.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Amway