ijournal.cz

Nutella® a Snoopy? Proč ne!

red Zdroj: Ferrero 7.5.2016 Gastronomie

Nutella® přichází na trh s unikátní limitovanou edicí, která nadchne nejenom všechny milovníky lahodné lískooříškovo-kakaové pomazánky, ale i fanoušky Snoopyho a jeho roztomilých kamarádů. Od května tak budete mít jedinečnou příležitost nasbírat celou sérii designových sklenic se 4 různými motivy komiksových hrdinů.

image001image002

Populární komiks Peanuts, jehož nejznámější postavičkou je spisovatel Snoopy, těší čtenáře po celém světě již přes šedesát let. V listopadu loňského roku se navíc všechny postavičky poprvé představily i na filmovém plátně ve snímku „Snoopy a Charlie Brown. Peanuts ve filmu“. Společnost Ferrero se nechala inspirovat příběhy populárních komiksových hrdinů a připravila pro všechny milovníky lahodné lískooříškovo-kakaové pomazánky překvapení. Od května 2016 se v obchodech objeví unikátní limitovaná Nutella® edice ve speciálních designových sklenicích. Pokud patříte mezi fanoušky komiksu Peanuts, určitě si nenechte tuto jedinečnou edici ujít. Speciální 750g balení limitované edice lískooříškovo-kakaové pochoutky bude ozdobeno vyobrazením populárních komiksových hrdinů, jako jsou například Snoopy, Charlie Brown nebo Woodstock. Milovníci Nutella® pomazánky si tak svou oblíbenou pochoutku mohou ještě více vychutnat z roztomilých designových obalů a přitom se mohou pokusit nasbírat celou sérii unikátních sklenic s motivy Peanuts hrdinů.

image003image004Neopakovatelná limitovaná edice unikátních sklenic s vyobrazením postaviček populárního komiksu bude rovněž doprovázena marketingovými aktivitami, speciálním brandingem, online podporou na sociálních sítích i reklamními spoty.

                                      www.nutella.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero