ijournal.cz

Legendární hora Říp ožije 21. června 2. ročníkem benefičního koncertu „Zde domov můj“

red Zdroj: Foto: archiv Zde domov můj... 6.6.2014 Společenské akce a události
Kdo chce spojit zábavu s dobrým skutkem, nechť dorazí v sobotu 21. června od 17.00 na úpatí hory Říp na 2. ročník podřipského setkání a benefičního koncertu „Zde domov můj – Říp 2014“, jehož výtěžek už podruhé poputuje na Dětské a lůžkové oddělení podřipské nemocnice.  

Na tiskové konferenci pořádané v retro Café 80‘s, zpěvák a producent tohoto koncertu Martin France přivítal známé osobnosti, které na koncertu vystoupí, a zaskočil tak za moderátora Slávka Bouru, který bude akci moderovat přímo pod Řípem. Např. Sámer Issa s blonďatou  Hanou Pekhartovou, dvě členky skupiny Holki Radana Labajová, která marně hledala místo na parkování a tak dorazila o něco později a tmavovláska Nikola Šobichová, která statečně hájila barvy této dívčí formace. Prozradila přítomným, že Holki letos na podzim oslaví své 15 leté výročí velkým koncertem v Praze. Třetí členka skupiny blonďatá Katka Brzobohatá nemohla ve finále dorazit, neboť neměla nikoho na hlídání své malé ratolesti.

Zleva_Pavel_Houfek,_Markéta_Zehrerová,_Radana_Labajová,_Sámer_Issa,_Martin_France,_Nikola_Šobichová,_Jarek_Šimek,_Zbyněk_Drda_ (1)

Na skok se zastavil i Jarek Šimek, který, jak sám řekl, nyní hodně pracuje na převážně zahraničních projektech. Také vítěz třetí řady Česko hledá Superstar Zbyněk Drda naznačil, že má v hlavě nové CD, na kterém začíná pomalu pracovat.

Jarek_Šimek_a_Zbyněk_Drda_

Za hojné účasti novinářské obce se v krátké taneční ukázce předvedla ústecká taneční skupina Blood is Up, tentokráte v sourozeneckém podání. Dorazila též muzikálová zpěvačka a herečka Markéta Zehrerová nebo poprockový zpěvák Pavel Houfek. 

Issa

Sámer Issa s Hanou Pekhartovou

Zpěváci už tradičně slavnostně rozřízli dort, na kterém byla fotka plakátu ke zmíněné akci a pak už se pustili do tzv. „tataráků“, kterých tento podnik nabízí 14 druhů od klasických až po tuňákové, lososové a zeleninové.

Kromě těchto přítomných interpretů se diváci mohou těšit 21. června také na pěveckou legendu se sametovým hlasem Jitku Zelenkovou, lídra skupiny Burma Jones Bohouše Josefa, operní zpěvačku Andreu Kalivodovou, zpívajícího ex-kamionistu Jiřího Zonygu nebo zpěvačku Dashu.

Určitě doražte, jste vítáni.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Foto: archiv Zde domov můj...