ijournal.cz

Markéta Konvičková touží po mužském doprovodu na dovolené

red Zdroj: Muž roku 6.6.2014 Celebrity, Společenské akce a události

I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího Čecha „MUŽ ROKU“. Organizátor soutěže David Novotný představil v oblíbeném pražském podniku Cafe – Cafe dvanáct finalistů, kteří se v srpnu v Náchodě utkají o tento titul. O vítězi se rozhodne 22. srpna a slavnostním večerem budou provázet Eva Decastelo a Tereza Zimová.

„S letošním výběrem finalistů jsem velmi spokojený. Myslím si, že to bude silný ročník. Finalisté mi připadají v dobré fyzické i psychické kondici. Těším se, co ukáží při finále,“ dodává pořadatel akce David Novotný.

Muž roku 

Markéta Konvičková se na tiskové konferenci poohlížela po nějakém fešákovi. „Někdo by se hodil, abych mohla jet na dovolenou, samotné se mi nechce“ posteskla si singl Markéta. Eva Decastelo šla přímo na věc a rovnou lákala jednoho finalistu, aby jí mohl posekat trávu, protože se k tomu nikdo u ní doma nemá. Další svobodná dáma, zpěvačka Michaela Nosková, už má vybraného svého vítěze. Kritériem je určitě to, že musí mít i něco v hlavě a ne vše ve svalech. „Mně se líbí černovlasí kluci. Je pravda, že co jsem rozvedená, tak kolem mě začali zase kroužit,“ svěřila se Nosková. Svého favorita má vybraného, možná i dva, také zamilovaná zpěvačka Kamila Nývltová.

Nývltová, Nosková 

Tereza Zimová se těší hlavně na promenádu ve spodním prádle. „Už se na to fakt těším, protože takový chlap v hezkém prádle jako mají 69SLAM, tak je to příjemné pokoukání,“ smála se Zimová. Na akci dorazila Kateřina Kornová ve skvělé kondici. „ Díky stravě a cvičení jógy jsem zhubla 20 kg. Moc mě to baví a naplňuje. Už chybí jen pár kil dolů,“ prozradila. Chlapa zatím momentálně nehledá, ale prý co není, může být. Zaslechli jsme, že určitě bude starší, než kluci, kteří se letos utkají v srpnu o prestižní titul MUŽ ROKU.

Kateřina Kornová

Kateřina KornováZáštitu nad letošní akcí převzali Jan Hamáček, předseda Poslanecké sněmovny, MVDr. Pavel Bělobrádek, vicepremiér pro vědu, výzkum a inovace, starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje Bc. Lubomír Franc, místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková.

„Výtěžek pokaždé putuje na charitativní účely a i letos bude věnován Martinovi Zachovi, vítězi Muže roku 2009 na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Ústavu sociálních věcí v České Skalici“ upřesňuje poslání akce David Novotný.

Český vítěz Muže roku 2014 poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International na podzim v Korejské republice v hlavním městě Soulu. Další vítězové poletí na Manhunt International a Mister Universe.

Představme si 12 finalistů z ČR, kteří  se už velmi těší na soustředění v Hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují, které se uskuteční v červenci. Celkem se do finále přihlásilo celkem 977 pánů z celé České republiky:

1. Jakub Šmiřák

Projektový manažer, 27 let, Vsetín,  

2. Marek Klimeš

supervizor, 22 let, Brno, 

3. Michael Marek

produkční,  22 let, Praha, 

4. Matěj Quitt

student, 24 let, Brušperk, 

5. Jakub Kedadra

barman, 23 let, Brno, 

6. Tomáš Dumbrovský

student, 23 let, Brno, 

7. Jan Pippinger

student, 24 let, Teplice, 

8. Michal Hamák

Ochrana osob, 26 let, Brno, 

9. Lukáš Dostál

Fitness trenér, 22 let, Brno, 

10. Petr Zapletal

podnikatel, 27 let, Kralice na Hané – Prostějov, 

11. Miroslav Šujan

student, 24 let, Chomutov, 

12. Petr Hidvéghy

student, 21 let, Hradec Králové

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku