ijournal.cz

Lay’s: soutěž o pořádnou dávku ostrosti

red Zdroj: www.laysky.cz 25.5.2019 Soutěže

Lays_Strong
Lay’s nabízí pestrou škálu chipsů, ze kterých si vybere každý. Avšak v průběhu Ligy mistrů vám doma rozhodně nesmí chybět ty z řady Lay’s Strong! Soutěžte o svou dávku ostrosti a vyhrajte jeden ze 3 balíků Lay’s Strong.  

Pro ty, kterým stačí jen špetka pikantnosti, jsou tu Lay’s Strong Chilli & Lime s příchutí chilli papriček a limetky. Lay’s Strong Hot Chicken Wings patří milovníkům lehce pálivých jídel. Na drsnější fandy pikantních zážitků čeká pořádná dávka pronikavosti v balíčku Lay’s Strong Wasabi. Typická štiplavá chuť „japonského křenu“ se vám postupně dostane až do nosu. Lay’s Strong Cheddar & Jalapeño vám připomene vůbec nejostřejší zemi světa – Mexiko. A proto zde nechybí chuť sýru a papriček jalapeño, které jsou v porovnání s chilli papričkami méně pálivé, ale i tak vás dokáží parádně rozžhavit.
lays_relunch_papryka_90g_oytllays_relunch_papryka_90g_oytl  lays_relunch_papryka_90g_oytllays_relunch_papryka_90g_oytl

Soutěžní otázka: Kolik příchutí nabízí řada Lay’s Strong?

a) 6, b) 4, c) 5

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 5. června 2019 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Nápovědu naleznete na www.laysky.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte: Soutěž – chipsy. Nezapomeňte rovněž na svou korespondenční adresu pro odeslání případné výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.laysky.cz