ijournal.cz

Pruduktoví hrdinové s italským designem značky CANDY

red Zdroj: Candy 25.5.2019 Hi-tech a bydlení
Značka Candy v sobě spojuje italské kořeny, elegantní design a kvalitní zpracování, a to již od roku 1945, kdy spatřila světlo světa první pračka Candy v italském městě Monza. Dnes je Candy mezinárodní značkou a nabízí kompletní sortiment volně stojících i vestavných domácích spotřebičů do kuchyně i koupelny s italským designem, řadu z nich s Wi-Fi připojením a možností ovládání a rozšířeného nastavení prostřednictvím vlastní mobilní aplikace Simply-Fi. V sortimentu značky se nachází unikátní produkty jako je nejužší sušička na trhu s hloubkou pouhých 46,5 cm, kterou lze postavit na úzkou pračku, dále nejmenší pračka na trhu Aquamatic s výškou pouhých 59 cm a kapacitou 4 kg prádla, pračka Bianca s hlasovým ovládáním, skvělá trojkombinace varná deska, trouba a myčka v jednom spotřebiči s názvem Trio nebo unikátní trouba Watch & Touch s interaktivní obrazovkou ve dvířkách. Tváří značky je na českém a slovenském trhu známý italský šéfkuchař Emanuele Ridi.

Candy_pracka Aquamatic_AQUA_image
Prémiová řada praček Bianca – zkrácení jakéhokoliv cyklu na méně něž hodinu, Wi-Fi a ovládání hlasem

Bianca je prémiová řada praček Candy, které jsou vytvořeny tak, aby zjednodušily péči o prádlo a zároveň byly dostupné pro každého. Bianca kombinuje vše, co by v dnešní domě měly pračky mít. Jsou nejchytřejšími pračkami Candy, zároveň s nejjednodušším ovládáním. Ergonomický ovládací displej Smart Ring umožňuje ovládat pračku jen jednou rukou bez zbytečného ohýbání, funkce Zoom zkrátí jakýkoliv prací cyklus v nabídce praček na 59 minut, prostřednictvím Wi-Fi a mobilní aplikace Simply Fi můžete pračky ovládat na dálku a využívat mnoho doplňkových funkcí včetně rozšíření programů. Pračka reaguje také na hlasové pokyny.

Candy_pracka Bianca_BWM 1610PH7 1-S

Úspora času a přímé vstřikování
Pračky Bianca udělají na vaše přání z každého pracího cyklu rychlý bez ohledu na teplotu nebo výběr tkanin. Funkce Zoom totiž zkrátí jakýkoliv program na 59 minut v průběhu zapnutí praní. A aby bylo i při krátkém programu zajištěno dokonalé odstranění všech typů skvrn, používá pračka systém přímého vstřikování Mix Power Jet+, který vstřikuje do prádla již smísený prací prostředek s vodou. Pračky Bianca jsou vybaveny také Parní funkcí.

Jednoduché ovládání bez ohýbáníCandy_pracka Bianca_BWM 1610PH7 1-S_detail ovladani

Zapomeňte na knoflíky, pračky Bianca jsou vybaveny designovým ovládacím panelem Smart Ring s velkými nápisy v češtině a s přehlednými ikonami, se kterým snadno pracujete jen jednou rukou. Díky mírnému naklonění ovládání se nemusíte k pračce nepohodlně ohýbat. Skleněná dvířka praček Bianca jsou navíc umístěna výš než je běžné, takže ani zde si neničíte svá záda.


Wi-Fi a ovládání hlasem
Prostřednictvím připojení k Wi-Fi a mobilní aplikace Simply Fi můžete využívat mnoho užitečných funkcí – ovládání na dálku odkudkoliv, rozšíření základní nabídky 9 cyklů o nové funkce, jako třeba udržení prádla svěžího i delší dobu po skončení pracího programu, chytrou kontrolu pračky nebo sledování stavu spotřeby energie a praktické rady pro její minimalizaci. A pokud si chcete užít opravdu chytrou domácnost, pračka rozezná vaše hlasové pokyny (tato funkce je k dispozici pouze v angličtině).
Candy_pracka Bianca_BWM 1610PH7 1-S_aplikacePračky Bianca jsou v nabídce s kapacitou od 8 do 10 kg prádla, v energetické třídě A+++-40% a v různém designovém provedení. Varianta s černými skleněnými dvířky má modelové označení BWM 1610PH7/1-S a kapacitu 10 kg prádla.
Její doporučená cena je 13 990 Kč.
Součástí řady Bianca jsou také pračkosušičky.


Aquamatic a TRIO – jedineční na trhu, ideální do malých domácností nebo na chatu

Pračka Aquamatic od značky Candy je s rozměry 70 x 51 x 45 cm (v x š x h) nejmenší pračkou na trhu. Proto je vhodná do malých prostor ať se jedná o byt anebo chatu, snadno ji převezete také v kufru osobního auta. I přes malý rozměr je plně vybavená a svými funkcemi může konkurovat pračkám standardních velikostí. Nabízí 15 programů praní včetně Eco Mix 20°, který má stejnou účinnost jako při 40°C a navíc s úsporou až 40 %. Velmi praktické jsou tři rychlé cykly na 14, 30 a 59 minut. Nechybí ani antialergenní program Aquaplus, který přidává vodu během praní i máchání. K ovládání slouží otočný programátor a přehledný digitální displej. Pračka Aquamatic má kapacitu 4 kg prádla a je v energetické třídě A+. Novinkou je model s antracitovými dvířky AQUA 1142DDR1/2-S, v nabídce značky Candy je také varianta s bílými dvířky AQUA 1142D1/.
Doporučená cena je 9 990 Kč.

Candy_pracka Aquamatic_AQUA 1142DDR1 2-S

Volně stojící trojkombinace sklokeramické desky, trouby a myčky v jednom spotřebiči Candy TRIO 9503/1X je vhodná do malých bytů, letních kuchyní nebo na chalupy. Sklokeramická deska má 4 varné zóny s různým výkonem. Elektrická trouba s ventilátorem o objemu 41 l disponuje 4 pečícími programy. Péci můžete na třech úrovních při standardní velikosti plechu, k vybavení patří také otočný grilovací rožeň. Myčka nádobí ve spodní části má kapacitu 6 sad nádobí, které vložíte do jednoho drátěného koše se sklopitelným odkládacím prostorem na šálky a košem na příbory. Na výběr je z 5 mycích programů – Intenzivní 75°, Univerzální 65°, Eco 45°, Rychlý 32 minut 50°, a Sprchování. Rozměr TRIO je 87,5 x 60 x 60 cm.

Doporučená cena je 27 990 Kč.
K dispozici je také varianta s plynovou varnou deskou se čtyřmi hořáky.


Candy GrandÓ Vita – první úzká sušička na českém trhu

Také neustále bojujete s problémem, kam postavit sušák na prádlo? Radí vám, ať postavíte sušičku na pračku, ale tu máte ve SLIM verzi a sušička je příliš rozměrná? Už v tak malém bytě, kde každý centimetr navíc překáží, je sušička skoro nemyslitelný luxus. Řešení má pro vás značka Candy, která představila první úzkou sušičku na českém trhu GrandÓ Vita GVS4 H7A1TCEX-S s hloubkou pouhých 46,5 cm. Snadno ji tak dáte i do malé koupelny a pokud již máte úzkou pračku s předním plněním, můžete sušičku postavit na ní. Tím ušetříte další místo a nemusíte se bát, že by vám sušička spadla.

Candy_SLIM susicka GrandO Vita_GVS4 H7A1TCEX-S

Chytrá sušička s mobilní aplikací
Technologie Smart Touch umožňuje prostřednictvím NFC ovládat sušičku v mobilní aplikaci, která nabízí dalších 30 programů sušení ke 14 základním, navíc vidíte statistiky sušení včetně energetické spotřeby. Kromě ovládání v mobilu využijete také velký dotykový displej a praktický ovládací knoflík, sušičku můžete ovládat i pomocí hlasových pokynů.

Bezpečné sušení vlny a rychlé programy
Velmi oceníte rychlé programy sušení na 30, 45 a 59 minut nebo šetrný cyklus na sušení vlny a kašmíru, který se o tyto choulostivé materiály postará bezpečně a šetrně. To dokládá certifikace Wollmark Apparel Care.

Jednoduché vylití vody
Sušička Candy je výjimečná také konstrukcí nádoby na kondenzovanou vodu. Unikátní zásobník Easy Case je umístěný přímo ve dvířkách sušičky, takže vždy vidíte, kdy je potřeba jej vyprázdnit. Vodu pak snadno přelijete do žehličky nebo s ní zalijete květiny.

Energetická třída A+
Tepelné čerpadlo je dnes již součástí každé dobré sušičky, a tak ani SLIM varianta od Candy není
výjimkou. Nejen, že je její provoz energeticky úsporný, ale zároveň nízká teplota sušení ochraňuje
barvy a samotný materiál před žmolkovatěním. Sušička má energetickou třídu A+. Sušička Candy má kapacitu 7 kg prádla a její rozměry jsou 85 x 59,5 x 46,5 (v x š x h).
Doporučená cena je 14 990 Kč.


Candy GrandÓ Vita – nejužší pračkosušička s hloubkou jen 40 cm

Pokud vám ani úzká sušička v malé domácnosti nepomůže, zvolte kombinovanou SLIM pračku se
sušičkou. I tu v nabídce značky Candy najdete, a to GrandÓ Vita GVSW 40464TWHC 2-S – nejužší variantu na trhu s hloubkou pouhých 40 cm a s kapacitou prádla 6 kg praní a 4 kg sušení. Pračka se sušičkou navíc vypere a vysuší už za 59 minut.

Candy_SLIM pracka se susickou GrandO Vita_GVSW 40464TWHC 2-S

Sprchování prádla prací pěnou
Patentovaný systém Mix Power System+ rozpouští prací prostředek ve vodě ještě před vstříknutím do prádla. Vznikne tak mnohem účinnější prací pěna, která umožňuje efektivně prát i při teplotě 20°C, smíchat tak můžete bez obav bílé s barveným prádlem.

Rychlé vyprání a vysušení za 59 minut
Kromě standardních programů na praní a sušení nabízí pračkosušička GrandÓ Vita rychlý program praní a sušení za 59 minut. Díky tomu budete mít oblečení připravené do hodiny, i když si na něj vzpomenete na poslední chvíli. Jistě také oceníte parní programy, antialergenní péči, sušení vlny, senzorové sušení nebo ochlazovací cyklus na konci sušení.

Ovládejte pračku se sušičkou mobilní aplikací
Technologie Smart Touch umožňuje prostřednictvím NFC bezdotykově propojit pračkosušičku s mobilním telefonem a na dálku ji ovládat v mobilní aplikaci. Ta nabízí k 16 základním programům 40 doplňkových, navíc vidíte statistiky sušení včetně energetické spotřeby nebo průvodce chybovými hláškami. Kromě ovládání v mobilu využijete také velký dotykový displej a praktický ovládací knoflík, spotřebič můžete ovládat i pomocí hlasu.

Invertorový motor pro tichý chod
Pračka se sušičkou GrandÓ Vita disponuje invertorovým motorem, který je úspornější a zajišťuje tichý chod jak při praní, tak při sušení. Zajímavou konstrukci má i tzv. buben Shiatsu, který má na povrchu masážní body pro šetrnou manipulaci s prádlem při otáčení. Energetická třída je A. Pračkosušička Candy GrandÓ Vita GVSW 40464TWHC 2-S má kapacitu 6 kg praní a 4 kg sušení a její
rozměry jsou 85 x 60 x 40 cm (v x š x h).
Doporučená cena je 13 990 Kč.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Candy