ijournal.cz

Kyklop: moje holky nastoupily do puberty!

red Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvard Gregor 8.10.2014 Celebrity

Málokdo zná Pavla Vohnouta alias Kyklopa lépe, než jeho rodina – přesněji řečeno dcery. Ty má totiž lídr kapely Maxim Turbulenc tři, přičemž nejstarší Irena už je dospělá a žije samostatně, zatímco dvojčata Sandra a Nikolka právě oslavila desáté výročí.

kyklop

„Samozřejmě, že si roli táty užívám“, přiznává s úsměvem Kyklop, „navíc si, díky tomu, že už mám dospělou dceru, uvědomuji, že ty holky s námi nebudou žít věčně, tak se snažím se jim maximálně věnovat.“ A dvojčátka jeho slova potvrzují. Vypráví, jaká je s tátou legrace, jak jim hraje na klávesy nebo pro ně vaří různé dobroty. Dokonce zajistil velkolepou oslavu jejich desátin.

„Holky mají rády hrady a zámky, výlety do přírody, zvířata a dobré jídlo, tak jsem tohle všechno spojil“, vysvětluje zpěvák, proč oslavu uspořádal v jižních Čechách. „Vybral jsem Hlubokou, kde můžeme zvládnout tohle všechno v jeden den, ale nakonec jsme stejně stihli jen část programu, protože oslava s obědem a dortem v hotelu Podhrad se trochu protáhla a na lodi i v ZOO se holkám tak líbilo, že dostat je odtud byl nadlidský úkol.“

hluboka

Pavel Vohnout si posteskl, že je znát, že už holky vstoupily do puberty. Všude je jich prý plno, pořád se hihňají, občas se i urazí. Prostě desetileté holky …

Jsem ale rád, že mají nějaké zájmy a jen nesedí u počítače“, svěřuje se. „Sandra se zřejmě potatila, hraje na klavír a krásně zpívá a Nikolku zase baví vaření, v kuchyni je s mámou jak jen to jde.“ Plánovat, čemu se budou Kyklopovy dcery profesně věnovat, je ještě brzy. Pokud ale zůstanou u svých koníčků, bude prý Kyklop, který se čím dál víc věnuje sólové dráze, nadmíru spokojený.

dcery

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvard Gregor