ijournal.cz

Nastartujte změnu s Interbeauty Prague

red Zdroj: Interbeauty Prague 7.10.2014 Krása a zdraví

Podzimní veletrh kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE je téměř povinnou zastávkou pro všechny, kdo se zajímají o trendy v péči o krásu a zdraví. Návštěvníci si  budou 17. a 18. října 2014 na Výstavišti Praha Holešovice užívat zájem vystavovatelů a také špičkových lékařských kapacit.


IB_pravé křídlo

Veletrh Interbeauty Prague se pyšní unikátním spojením nabídky kosmetických produktů a služeb společně s lékařskými konzultacemi a poradenstvím. V průběhu dvou dní najdete na jednom místě přehled hvězdných kosmetických novinek, můžete vyzkoušet řadu přípravků a procedur na vlastní kůži, vystavovatelé vás seznámí s revolučními zkrášlovacími a relaxačními technikami a nabídnou trendová řešení napříč oborem.

IB_prodej kosmetika

Pozornost bude věnována doslova každému kousku těla – od vlasů přes obličej, dekolt, nehty až po chodidla. Přehlídka produktů bude mimořádně pestrá, navíc s možností přímého nákupu, a to za skvělé veletržní slevy.
Pro všechny návštěvníky je připraven pěkný dárek a to aplikace VINYLUXU nebo SHELLACU na Vaše nehty ZDARMA od tvůrců CND Shellac! 

Myslete na krásu a nezapomínejte na zdraví

Zveme vás do bezplatné dermatologické poradny Clinique, kde vám odborníci otestují pleť a navrhnou řešení případných problémů.Pod záštitou Prof. MUDr. Petra Arenbergera si můžete v tradičním Stanu proti melanomu nechat zdarma vyšetřit mateřská znaménka, v expozici Oční kliniky DuoVize vám bezplatně změří zrak a případně  doporučí nejvhodnější řešení pro odstranění dioptrií. Pokud vás zajímá aktuální složení vašeho těla, určitě využijte možnost měření přístrojem Bodystat. Výsledek můžete rovnou konzultovat s odborníky z Petra Clinic. Jedinečná šance se nabízí pro ty, kdo uvažují o plastické operaci. Plastický chirurg MUDr. David Tomášek vás při bezplatné konzultaci podrobně seznámí s průběhem jednotlivých zákroků.

Senzační show nabudí atmosféru

Kolem vlasů se bude točit část nabídky vystavovatelů i doprovodného programu. Čekají na vás světové trendy v účesech! Milovníky kadeřnických vychytávek zveme na velkolepou vlasovou show světového formátu. Kadeřnická show se seminářem a podrobnými ukázkami a výkladem střihových a barvicích technik Akademie BES Miláno PLANETS bude skvělou inspirací v přímém přenosu. Předvádět bude Saverio Palma a BES tým ČR.

Ve spolupráci s MAKE-UP INSTITUTE  PRAGUE proběhne Make-up show – extravagantní make-up líčení a speciální efekty na známých tvářích.

SFX_show

Přijďte k nám nenalíčená a odejděte jako bohyně! Profesionální vizážisté z Asociace vizážistů a stylistů ČR Vás zdarma nalíčí ve Střední hale paláce v tak zvaném Make-up pointu.

Parádní disciplínou bude také NAIL DESIGN 20145. Mistrovství České republiky profesionálních nehtových designérek s postupem na European Masters´Award Nail Design 2015  v Mnichově nebo PROFI STUDIO NAIL CUP 2014 - 7. Mistrovství České republiky v kombinovaných nehtových technikách modeláže a studiového zdobení nehtů a také make-upová soutěž WORLD MAKE-UP WARS.

IB_nákupy

Malý krok k velké změně

Přijďte na veletrh Interbeauty Prague a zažijte úžasnou proměnu zdarma – kompletní změna vizáže se společností ProBeauty zahrnuje nový účes, líčení a styling. O vaše nehty se postará modelaznehtu.cz ACADEMY. Proměny budou probíhat v expozici ProBeauty v Levém křídle Průmyslového paláce. Změnu podstoupí výherci z facebookové soutěže a také vybraní jedinci z davu. Můžete to být právě vy!

A to není všechno!

Jak být snadno a rychle IN…?  Odbornice ze Schwarzkopf Professional  Karolína Kadlecová a Veronika Bušová budou na hlavním pódiu v průběhu obou dní předvádět rychlý styling od plážových až po večerní účesy s použitím produktů Schwarzkopf Professional. V expozici Schwarzkopf Professional ve Střední hale Průmyslového paláce budou probíhat ukázky použití stylingových produktů, odborné konzultace a lehké úpravy.

střední hala

střední hala

Agentura Nexus multimedia, která je vydavatelem luxusního pánského časopisu MENhouse, vyhlásila již 9. ročník soutěže krásy iMiss 2014. S vizážisty a vítěznou kráskou iMiss 2014 se setkáte v odborném programu veletrhu Interbeauty Prague.

Stylovou tečkou bude módní přehlídka luxusního spodního prádlo značky Werso na finalistkách exkluzivní soutěže o nejkrásnější českou fotomodelku CZECH BEAUTY.

Podrobné informace o veletrhu najdete na webu www.interbeautyprague.cz a také na facebookovém profilu: www.facebook.com/interbeauty.prague

S veletrhem Interbeauty Prague přichází čas pro vaši pohodu, krásu a zdraví!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Interbeauty Prague