ijournal.cz

Když si zrovna nemůžete dát cigaretu …sáhněte po papírku Niquitin

red Zdroj: www.niquitin.cz, foto: Freedigitalphotos.net 26.2.2015 Zajímavosti

Se závislostí na cigaretách se dnes potýká asi 28 % populace. Průměrný kuřák vykouří 13 cigaret denně. To znamená, že kouří zhruba jednou za dvě hodiny aktivní části dne. Častá potřeba nikotinu je však velmi omezující…

ID-10054720

Někteří zaměstnavatelé dokonce raději upřednostňují nekuřáky, jelikož je pauzy na cigaretu nevytrhávají od rozdělané práce. Velký problém je také cestování.  Je dokázáno, že silní kuřáci si vybírají k dovolenkování destinace, které jsou v časově přijatelné vzdálenosti právě kvůli chuti na cigaretu, kterou si po dobu letu či cestování autobusem nemohou dopřát. Pro kuřáky, které potřebují dávku nikotinu alespoň částečně nahrazovat nebo pro kuřáky, kteří chtějí kouření omezit či s ní skončit, se nabízí jednoduché řešení. Nikotinová substituční terapie, při které se využívají podpůrné prostředky jako je například Niquitin Mint 2,5 mg rozpustné papírky.

Niquitin
Niquitin Mint 2,5 mg
rozpustné papírky nahrazují dávku nikotinu
v podobném množství, jako ji tělo přijímá z cigarety, tedy asi ve
2 mg.  Stačí vložit film  Niquitin nechat rozpustit v ústech. Niquitin Mint 2,5 mg rozpustné papírky jsou vybaveny příjemnou mentolovou příchutí, která zároveň osvěžuje dech.

Orientační prodejní cena: 219 Kč

Pozn: 
Niquitin Mint 2,5 mg orodispergovatelný film je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje nikotín. Pozorně si přečtěte informace uvedené v příbalovém letáku a na krabičce. NiQuitin je registrovanná ochranná známka skupiny firem GlaxoSmithKline.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.niquitin.cz, foto: Freedigitalphotos.net