ijournal.cz

Každá pleť může být zdravá a krásná. Zapojte se do soutěže!

red Zdroj: CutisHelp 27.5.2016 Soutěže

Problémy s pletí zřejmě pronásledovaly nebo pronásledují každého z nás. Příčinou může být nedostatečná hydratace, alergeny, škodlivé působení vnějšího prostředí nebo kožní onemocnění.

Pomoci mohou speciální hypoalergenní přípravky pro každodenní péči o pleť CutisHelp SENSI-BASE, konopná micelární pleťová voda a konopný pleťový krém. Obsahují extrahovaný konopný olej, mají tedy protizánětlivé, protialergické a vysoce regenerační účinky. Jsou prvními produkty na trhu, které přinášejí ochrannou, zklidňující a zkrášlující péči i pacientům s ekzémy a lupénkou. Lze je však samozřejmě použít pro všechny typy pleti, zajišťují optimální hydrataci, výživu a efektivně působí proti předčasnému stárnutí kůže.SensiB_K_50mlSensiB_MV_200ml


SENSI-BASE konopná micelární gelová voda lehce odstraňuje veškeré nečistoty, lze ji použít i pro citlivou oblast očí. Nevysušuje, na pleti vytváří jemný ochranný a ošetřující film.

SENSI-BASE konopný pleťový krém dodává buňkám potřebnou výživu v ideální koncentraci, obnovuje tedy přirozenou rovnováhu pleti a zlepšuje její celkový stav i vzhled. Krém je lehký, dobře se vstřebává.

Značka CutisHelp je díky dlouholetým zkušenostem v oblasti dermatologie, zejména péče o narušenou a poškozenou pokožku zárukou vysoké kvality svých produktů. Přípravky CutisHelp zakoupíte v lékárnách.

Soutěžní otázka:

Jak se nazývá výživná koupel, kterou značka CutisHelp vyrábí pro speciální péči o problematickou pokožku?


a) Balnea
b) Balneum
c) Balea

Pošlete správnou odpověď do 6.6. na adresu redakce@ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž – CutisHelp a vyhrajte oba produkty SENSI-BASE: konopnou micelární pleťovou vodu a konopný pleťový krém. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat. 

Více informací a nápověda na www.CutisHelp.cz  Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp