Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

NOVINKA: Schwarzkopf aplikace v App Storech

red Zdroj: Schwarzkopf 27.5.2016 Rady, tipy, názory

Aplikace Schwarzkopf vám poradí s vlasovým stylingem.  Vyzkoušejte, co vám bude slušet!

SchwarzkopfVšichni to známe, rádi bychom vyzkoušeli nový účes nebo novou barvu vlasů, ale bojíme se udělat velkou změnu. Co když náš nový účes nebude vypadat tak, jak jsme si mysleli? Schwarzkopf má nyní řešení. Díky jeho nové stylingové aplikaci můžete nyní vyzkoušet moderní účesy a řadu barev vlasů v reálném čase s virtuálním živým zrcadlem. Pak se můžete krok za krokem nechat vést aplikací, která vám ukáže, jak snadno váš vybraný účes vytvořit. Poté, co najdete váš oblíbený účes, můžete si objednat všechny produkty potřebné k jeho vytvoření online, díky praktickému produktovému průvodci.

Vytvořit vybraný účes bude hračka. Aplikace vás krok za krokem provede návodem s obrázky, které vám pomohou úspěšně své vlasy zkrotit. A dokonce vám řekne, jaké produkty budete potřebovat. Milovníci krásy najdou stylingové instrukce jak pro účesy z dlouhých vlasů, jako je ležérní cop nebo úchvatně objemný účes, tak i pro účesy z krátkých vlasů, jako je mikádo nebo faux-hawk.

  • Ke stylingovému návodu vám navíc funkce „jak-na-to“ poví, jaké stylingové nástroje budete pro vybraný účes potřebovat, jestli je třeba např. žehlička na vlasy, kulma nebo fén.
  • A to není všechno. Aplikace vám také prozradí, které produkty vlasové kosmetiky budete k vytvoření účesu potřebovat – a dokonce vám umožní je objednat jedním kliknutím přímo online. Těm, kteří si chtějí raději produkty nejprve prohlédnout v obchodě, může také napomoci s vyhledáním nejbližšího obchodu, kde jsou nabízené výrobky k dispozici.

Jste zvědaví, jak budou vaše dlouhé vlasy vypadat spletené v rozcuchaném copu nebo v zářivých vlnách? Chcete změnit svoji blond barvu na kaštanově hnědou?

S pomocí virtuálního zrcadla si můžete hravě testovat své vysněné účesy a barvy ve 3D a v reálném čase, za použití svého smartphonu. Podobně jako fungují populární filtry v aplikacích pro sociální média, přední kamera vašeho chytrého telefonu rozpozná váš obličej a tvar hlavy. Jakmile si to aplikace vše načte, uvidíte se živě na obrazovce s požadovaným střihem a barvou. Obrázky z živého zrcadla můžete přirozeně uložit a sdílet se svými přáteli, kteří vám dají zpětnou vazbu a pomohou vám s rozhodnutím, než uděláte tak velkou změnu.

Stejně jako při nakupování online si i zde můžete vytvořit nákupní seznam svých oblíbených produktů pro váš příští nákup. Další vychytávkou aplikace je sekce „Vše o vlasech“, kde vlasoví stylisté a experti na vývoj produktů Schwarzkopf nabízejí odborné odpovědi na otázky týkající se vlasové péče, barvení a stylingu. Pokud máte otázku, můžete ji poslat expertům Schwarzkopf emailem nebo přímo z telefonu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Schwarzkopf