ijournal.cz

Dermatologický expert na krásu vaší pleti

red Zdroj: Henkel ČR 29.5.2016 Krása a zdraví

Moc dobře víme, jak je krása pomíjivá. A také si uvědomujeme, že mnohem důležitější než fyzický vzhled je to, jací jsme uvnitř. Přesto toužíme vypadat a cítit se dobře. Alfou a omegou krásného vzhledu je bezchybná pleť, kterou si většina z nás musí zasloužit. Ať už je ta vaše suchá, citlivá, mastná nebo ochablá, potřebuje tu správnou péči. Tu nejlepší vám nyní mohou poskytnout přípravky kosmetické značky Diadermine, kterou na český trh právě uvedla společnost Henkel Beauty Care.

úvodní

Vysoce výkonné, kvalitní, inovativní, ženské a moderní, navíc v cenách dostupných pro každého. Tak by se daly popsat přípravky původem francouzské kosmetické značky Diadermine, které si oblíbily tisíce žen v různých zemích Evropy. Vybrané produkty čištění a pleťové péče jsou dostupné v řadách Lift+, 3D Expert na vrásky a Essentials. K dostání jsou exkluzivně v síti drogerií dm-Drogerie markt. 

Počátky značky Diadermine sahají do Francie, na začátek 20. století. Šlo tedy o receptury, které používali pouze lékárníci na přípravu mastí, případně na běžné umývání rukou nebo obličeje. Ke změně došlo v roce 1904, kdy bratři Giambatista a Cornelio Bonneti koupili patent na dokončení vývoje značky a vylepšili postupně složení. Krémy lehké konzistence se zanedlouho dostaly do povědomí a obliby široké veřejnosti. V roce 1950 se značka Diadermine zařadila ve Francii mezi přední kosmetické značky a postupně se stává odborníkem na dermatologii a péči o pleť.

To nejlepší pro vaši pleť

Produkty značky Diadermine jsou určeny ženám, které chápou, že čas prostě nezastaví a stárnutí berou jako součást života. Chtějí ale přitom ve svém věku vypadat půvabně. Své přípravky si ale v nabídce vyberou i ženy, jež se rozhodly s přibývajícími léty aktivně bojovat a s vráskami se jen tak nesmířit. A proč je klíčem k úspěchu používání právě pleťové kosmetiky Diadermine? Je to 110 let zkušeností péče o pleť, které mají odborníci této značky. Přípravky, které vyvíjejí, jsou vysoce kvalitní a obsahují stejné složky, jež se v pleti přirozeně vyskytují. Vlastnosti produktů pleťové kosmetiky Diadermine potvrzují i významné evropské certifikáty (ECARF a DERMOCERT). Navíc jde o vysoce kvalitní péči za dostupnou cenu.

Portfolio značky DIADERMINE

Diadermine Lift+

Jde o liftingovou anti-age řadu, která je určena pro ženy ve věku od 30ti let. Receptura s kolagen – aktivátorem podporuje tvorbu kolagenu hluboko v pokožce. Kolagen tvoří základní podpůrnou síť vláken, jež udržují pokožku pevnou a vyhlazenou. Postupem času se přirozená produkce kolagenu snižuje a vznikají vrásky. Pleť pravidelně ošetřovaná přípravky řady Diadermine Lift+ vypadá mladší až o 46%, je pevnější a pružnější.

Zpevňující denní krém proti vráskámDiadermine Lift + H2O Zpevňující denní krém Diadermine Lift + H2O proti vráskám

Obsahuje intenzivní hydratační komplex, který dodává pleti optimální vlhkost po dobu až 48 hodin. Pokožka je na dotek hladká a pružná.

 • Cena: 339,00 Kč

Zpevňující noční krém proti vráskámDiadermine Lift + Nutritive Zpevňující noční krém proti vráskám

Obsahuje recepturu s Bio-Lipid komplexem, která se rychle vstřebává. Pokožku vyživuje a zvláčňuje a podporuje její regeneraci během spánku, kdy jí poskytuje bohatou péči zevnitř i zvenčí.

 • Cena: 339,00 Kč

Zpevňující denní krém proti vráskám s OF 30Diadermine Lift + Sun Protect Zpevňující denní krém proti vráskám s OF 30

Obsahuje recepturu s anti-age komplexem s ochranným slunečním faktorem 30 a infračervenou technologií, která chrání pokožku před závažným poškozením buněk a stárnutí pleti způsobeném působením slunečního záření.  

 • Cena: 339,00 Kč

Zpevňující denní krém proti vráskámDiadermine Lift + okamžitý účinek Zpevňující denní krém proti vráskám

Zajistí liftingový efekt za 90 sekund. Příjemná textura krému je obohacena o Fyto-zpevňovače, které vytvářejí na povrchu pleti neviditelný.

 • Cena: 339,00 Kč

Diadermine Lift + Oční kontury Vyhlazující oční krém proti vráskám a otokům Vyhlazující oční krém proti vráskám a otokům

Speciální receptura s Elasto-Peptid komplexem pomáhá redukovat vrásky a ochablé oční kontury. Navíc osvěžující schopnosti krému pomáhají snižovat oční otoky.

 • Cena: 339,00 Kč


Diadermine Lift + Okamžitý účinek Zpevňující kapsle proti vráskám na obličej a dekolt

Intenzivní vitamínový komplex poskytuje unavené pokožce potřebnou energii. Potlačuje známky únavy a pleť zůstává zpevněná a zářivá.

 • Cena: 139,00 KčOkamžitý účinek Zpevňující kapsle proti vráskám na obličej a dekolt

Diadermine 3D

Jde o řadu, která je expertem na vrásky. Byla vyvinuta speciálně pro potřeby zralé pleti. S přibývajícím věkem se snižuje přirozená tvorba kolagenu i kyseliny hyaluronové. Výsledkem je suchá pleť, vznikají jemné linky a viditelné vrásky. Krémy této řady pomáhají účinně vyplnit vrásky zevnitř ve třech dimenzích – do hloubky, do šířky a do délky. Už po sedmi dnech používání vypadá vaše pleť viditelně mladší. Zlepší se její pružnost, struktura a pevnost. Díky tomu nejsou vrásky tolik viditelné.

Diadermine 3D Denní krémDiadermine 3D Denní krém

Účinný denní krém určený pro zralou pleť. Receptura obsahuje Hyauron – Aktivátor, který podporuje produkci kyseliny hyaluronové, Udržuje vlhkost pleti a přispívá k redukci vrásek.

 • Cena: 399,00 Kč

Diadermine 3D Noční krémDiadermine 3D Noční krém

Krém určený pro pravidelné večerní ošetřování zralé pleti. Receptura obsahuje Hyauron – Aktivátor, který podporuje produkci kyseliny hyaluronové, udržuje vlhkost pleti a přispívá k redukci vrásek ve třech dimenzích.

 • Cena: 399,00 Kč


Diadermine Essentials 

Produkty na čištění pleti Diaderminee Essentials jsou určeny pro každodenní používání všech typů pleti. Složení šetrně odstraňuje všechny druhy make-upu, aniž by zanechalo stopy mastného filmu.

Čistící ubrouskyDiadermine Essentials Čistící ubrouskyDiadermine Lift + H2O 

Stanou se vaším každodenním společníkem. Díky praktickému balení je můžete mít neustále při sobě a kdykoli tak poskytnout pleti osvěžení a očištění. 

 • Cena: 139,00 Kč

Hydrating_Milk_200mlDiadermine Essentials Čistící pleťové mléko

Šetrně a účinně odstraňuje make-up a veškeré nečistoty a poskytuje tak pleti ten nejlepší způsob každodenní péče. Složení s hydratačním komplexem pleť navíc pomáhá hydratovat.

 • Cena: 139,00 Kč

Čistící pleťová vodaDiadermine Essentials Čistící pleťová voda

Zklidňuje a dočišťuje suchou a citlivou pleť. 

 • Cena: 139,00 Kč

Odstraňovač očního make-upuDiadermine Essentials Odstraňovac očního make-upu

Šetrně a účinně odličuje oční víčka, řasy i oční okolí a zanechává pleť čistou a hydratovanou.

 • Cena: 139,00 Kč

Hydratační vitamínový krémDiadermine Essentials Hydratační vitamínový krém

Krém poskytuje pleti intenzivní hydrataci a ochranu před vysoušením. Zklidňuje a vyživuje ji, takže je ve výsledku zářivá, pružná a hebká na dotek.

 • Cena: 169,00 Kč

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel ČR