ijournal.cz

Buďte hvězdou v pruzích

red Zdroj: F&F 29.5.2016 Móda, obuv, doplňky
Pruhy všech šířek jsou tuto sezónu hitem jako vzor na šatech, ale i v kombinaci na jednotlivých kouscích.

Klasické a stylové
Jen málo kousků v šatníku může
 být považováno za stejně nadčasové kousky, jakými jsou bretonské pruhy. Tento look je neutuchající klasikou, a pro léto je aktualizován odhalenými rameny. Jednoduché Á-čkové šaty s pruhy splňují všechny trendy sezóny a skvěle se hodí k must-have letnímu kousku, kravatě. Sáhněte po té své a dodejte outfitu záblesk barvy.

Module1_2šatyModule1_1_3Sportovní nádech
Elegantní do kanceláře, šik pro víkendový outfit -
 košilové šaty jsou u pruhů sázkou na jistotu. Pás stáhnutý šňůrkou a vertikální pruhy lichotí každé postavě, zatímco knoflíkové zapínání evokuje nádech sportovního luxusu. Noste se zářivě bílými teniskami anebo vysokými podpatky a nezapomeňte na stylové sluneční brýle.

Module2_1
košilové šatymodule2_2
Perfektní linie
Pruhy od hlavy až k patě byly tuto sezónu 
jedním z nejžhavějších trendů na přehlídkových molech. Poddejte se tomuto poutavému looku a investujte do ladícího pruhovaného setu – sáhněte po esenciální Á-čkové sukni, která horizontálním pruhem lichotí pasu a vertikálními pruhy zeštíhlí nohy. Vypadá skvěle i se zastrčeným bílým tričkem, ale s ladícím pruhovaným crop topem budete toto léto za hvězdu.

Module3_1
Module3_3Module3_2
Maxi šaty
Obepínavé maxi šaty jsou elegantním způsobem,
 jak se poddat trendy pruhům. Díky kruhovému výstřihu a skvělé kombinaci linií budou šaty lichotit vaší postavě a jsou ideálním kouskem do vašeho uvolněného prázdninového šatníku. Přes den je můžete nosit přes plavky na dovolené a na večer je vyšperkujte barevným psaníčkem a vysokými podpatky.

Module4_1 Module4_2 Module4_3
svetříkPruhy pro každou situaci

Námořnicka pletenina je kousek, se kterým si vyhrajete. V páru s džínami je ztělesněním víkendové pohody, ale byla by škoda zůstat jen u denimu – dlouhá sukně dodá vašemu looku novou dimenzi a díky horizontálním pruhům a stáhnutému pasu u vás podtrhne krásnou ženskou siluetu. Pro trendy letní look, který obstojí každé počasí, sáhněte po svetru s děravými detaily na rukávech.


Module5_1Module5_2Module5_3


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: F&F