ijournal.cz

Jitka Klett Miláno/ Nová kolekce JK Klett PURA 2022

red Zdroj: Jitka Klett 6.3.2022 Móda, obuv, doplňky

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát se cílem její cesty stalo italské Miláno – centrum světové ready to wear módy. Magické datum 22.2.2022 bylo pro Jitku Klett výjimečným a úspěšným dnem, během něhož poprvé ve své dlouhé kariéře odprezentovala svou módní tvorbu v Miláně v období světového týdne módy.

Jitka_Klett JK_Klett_BW04
Krásná show se konala v neorenezančním Palazzo Turati v samém centru evropské metropole. Módní návrhářka po úspěchu na Oriental Fashion Show 2022 v Paříži, kde představila svou luxusní linii Jitka Klett Couture, zazářila také v Itálii se svou módní linií JK Klett a novou kolekcí pro rok 2022 s názvem PURA. Show byla zahájena mini kolekcí JK Klett Black & White by Dorian Meyer, kterou vytvořila módní návrhářka s mladým francouzským designérem, jenž v JK Klett strávil půl roku na stáži a dostal tuto příležitost v podobě navržení černobílé kolekce pro mladou generaci potencionálních klientů JK Klett. Následovala hlavní, nová kolekce JK Klett PURA 2022, ta je plna jemných barevných tónů, luxusních materiálů, harmonie a elegance, která je pro tvorbu Jitky Klett charakteristická.

Kolekce PURA od JK Klett je na běžné nošení. Symbolizuje čistotu a vnitřní pohodu našich myšlenek, pocitů.

JK_Klett_PURA10 JK_Klett_PURA08Na molo přijala pozvání česká vicemiss roku 2009 Lucie Smatanová. Na módní přehlídku přišla Jitku Klett podpořit také manželka generálního konzula ČR v Miláně paní Milena Kudělová a manželka vicekonzula paní Helena Bucháčková, show se zúčastnil také skvělý fotograf Arthur Koff.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Jitka Klett