ijournal.cz

Filip Blažek se rozhodl vzít si úvěr! Nevěříte, můžete být u toho!

red Zdroj: foto: Jaroslav Hauer/Divadlo Metro 6.3.2022 Celebrity, Divadlo

Za dva roky mu bude padesát a teď si rozhodl vzít si úvěr. Že by na tom po covidovém období herec Filip Blažek nebyl zrovna finančně dobře? Nebylo by divu, divadla stála, a tak téměř každý herec dostal zabrat. Ale tenhle sympaťák, kterého kdysi proslavily hlavně role princů, si právě na divadelních prknech střihne novinku, která s otázkou financí hodně souvisí.

UVER vizual

„Jmenuje se ÚVĚR v režii Antonína Procházka a jsem tam já a můj kamarád a soused ze Slivence Martin Zounar. Tuhle skvělou komedii jsme nazkoušeli už loni, ale kvůli covidovým omezením jsme neměli šanci ji odpremiérovat. I když jsme si ji párkrát někde zahráli, tak 8. března v 19:00 to spustíme v nově opraveném Divadle Metro. Martin hraje ředitele banky Gregoria a já nesolventního zájemce o úvěr Antonia. Zajímavé pak je, jak to všechno dopadne…“ svěřil se Filip Blažek.

Takže na MDŽ se mohou ženy, ale samozřejmě i jejich partneři přijít podívat a pobavit se.

UVER Blazek Filip Zounar Martin foto Jaroslav Hauer Divadlo Metro
„Tahle inteligentní komedie Jordiho Galceránam, která se od roku 2013 hraje s velkým úspěchem i v madridském divadle Teatro Maravillas je o tom, že byste do finančních záležitostí nikdy neměli zatahovat ženu. V nejlepším případě totiž můžete skončit bez střechy nad hlavou. Moc se na to těším a o to víc, že to budeme poprvé hrát, v tom nově a krásně předělaném legendárním Metru,“
podotkl Martin Zounar s tím, že s komedií Úvěr budou s Filipem Blažkem také jezdit po vlastech českých a moravských.

Vstupenky a termíny na premiéru i další představení najdou diváci na www.divadlometro.cz


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Jaroslav Hauer/Divadlo Metro