ijournal.cz

Jděte za svým snem s nadšením, úspěch se dostaví!

red Zdroj: Společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka 7.6.2016 Koktejl, Významné osobnosti, veřejné projekty

Co dělá Becherovku tím, čím dneska je? Jsou to vlastnosti, které stály u jejího zrodu a kterých se držíme dodnes. Vášeň, nadšení, nasazení a touha posunout věci kupředu. To vše vložil do genetického kódu naší firmy Jan Becher. Muž, který vyvezl Becherovku do světa, stvořil ikonickou plochou lahev a vybudoval novou továrnu na likéry. A jeho příběh i dnes ukazuje, že stačí vědět, po čem toužíme, jít si za tím a bude se nám dařit.

  • Jan Becher se nevzdal. Nezvolil pohodlnější a snazší cestu nebJB_vizual (1)o rovnou ústup. Na Becherovce mu hodně záleželo. A díky tomu je nadšení Jana Bechera, jeho úcta k tradici i odvaha a snaha vystoupit z davu dodnes cítit z výjimečné chuti Becherovky, která se od roku 1807 nezměnila.
  • Jan měl cit pro originální a nečekaná řešení. Snil o prosazení unikatní chuti Becherovky i v dalších zemich, a tak v roce 1867 spatřila světlo světa nová továrna. Byl to on, kdo seznámil svět s Becherovkou. A stál také u zrodu ikonické lahve, s kterou si dodnes celý svět Becherovku spojuje.
  • Jedinečný bylinný likér, 13. pramen Karlových Varů, je tak jen důkazem toho, že když víme, co chceme, po čem toužíme, jdeme za tím a dřeme na tom, můžeme dosáhnout čehokoliv.
  • V receptuře na štěstí od Jana Bechera je tajnou ingrediencí vášeň a nadšení pro věc, která nás baví a naplňuje. V Becherovce je tak dodnes ukrytá životní energie Jana Bechera.
Životní příběh Jana Bechera nepřestává inspirovat. Dokazuje, že s trochou dřiny a nadšení lze dosáhnout téměř čehokoliv. A to je hlavní myšlenka každého setkání v rámci projektu „Mákni srdcem“. Mladé lidi chce Becherovka podporovat, pomáhat jim dělat věci po svém a jít svou vlastní cestou. Zprostředkuje setkání s inspirativními osobnostmi, které uspěly ve svých oborech od architektury až po gastronomii. Na workshopech pak vybraní účastníci mohou osobně s inspirativními osobnostmi ve svých oborech otestovat svou vášeň. Pokud bude jejich projekt pro ostatní dostatečně zajímavý, Becherovka jim pomůže s uskutečněním jejich snu.
Pro více informací navštivte www.4everjan.cz. Zde se také můžete přihlásit na další plánovaná setkání.
becherovka
Becherovka Original je tradiční český bylinný likér. Becherovka se od roku 1807 vyrábí dle tajného receptu z proslulé karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a velmi specifické a harmonické směsi bylinek a koření. Její unikátní a nezaměnitelnou chuť si můžete vychutnat buď samotnou, nebo v koktejlech. Becherovka Original je 100% přírodním produktem bez jakýchkoli chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů. Likér vyrábí v Karlových Varech společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka