ijournal.cz

Grand prix v jízdě na tobogánech

red Zdroj: Aquapalace Praha 7.6.2016 Společenské akce a události

Profesionální golfistka Šideri Váňová odstartovala v sobotu 28. dubna v Aquapalace Praha šestý ročník Grand prix v jízdě na tobogánu. Návštěvníci si mohli užít nejen závodní klání, ale i bohatý doprovodný program v podobě soutěží, speciálních animací a hudební show rádia Grebik.

medaile

Netradiční závod byl rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 18 let a muži a ženy nad 18 let. V dopoledních hodinách závod zahájila Šideri Váňová, profesionální golfistka, která ve fitness Aquapalace Praha pravidelně trénuje a navštěvuje Saunový svět. Návštěvníci si také mohli užít po zimě znovuotevřenou oblíbenou atrakci Divoká řeka, která je zároveň spojená s tobogánem Canyon, a dohromady tvoří délka tratě přes 250 metrů zábavy, což je zatím bezkonkurenčně nejdelší tobogán ve střední Evropě.

Absolutní vítěz, který sjel tobogán Frekvence 1, obdržel za nejlepší čas speciální cenu GoPro Hero s LCD. Absolutní vítězkou se stala Aneta Přibylová s časem 15,78 sekund. V každé kategorii pak vyhrál závodník vždy s nejlepším časem. Odměny od Aquapalace Praha a partnera Mentos dostala vždy první tři místa.

finalistka

„Tato, dnes již můžu říct, tradiční akce naprosto skvěle zapadá do našeho konceptu aktivní zábavy na celý den, který se bude prolínat celým blížícím se létem v našem Resortu. Rádi bychom našim návštěvníkům zpříjemnili jejich pobyt v našem komplexu, nejen těmi nejlepšími vodními atrakcemi, ale i každodenním doprovodným programem v průběhu celé letní sezóny, abychom si i pro příští sezónu minimálně udrželi unikátní 12 pořadí mezi TOP 25 nejlepšími evropskými akvaparky dle Traveller´s choice serveru Tripadvisor. Toto ocenění kvality námi nabízených služeb je pro všechny naše zaměstnance velkou motivací pro jejich každodenní práci a potvrzuje, že nastoupený směr je velmi pozitivně vnímán našimi návštěvníky“, říká Dan Ulrich, marketingový ředitel Aquapalace Praha. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha