ijournal.cz

Jaromír Jágr vyfoukl kšeft modelkám – na focení v Miami poprvé oficiálně s přítelkyní

red Zdroj: Klenoty Aurum 29.2.2016 Celebrity

Jaromír Jágr zažívá ve sportovní kariéře obrovské úspěchy. Po minulém týdnu, kdy se mu podařilo dát dva góly během jednoho zápasu, patří mezi tři nejlepší střelce v historii. Během víkendu se mu podařilo překonat Bretta Hulla, když vstřelil svůj 742. gól v NHL. Posunul se tak na třetí příčku nejlepších střelců historie NHL. Kromě skvělých hokejových výsledků je ve svých 44 letech žádaný i jako model! Na Floridě totiž nafotil kampaň pro Klenoty Aurum.

foceni

Jaká kampaň bude je zatím zahaleno pod rouškou tajemství. Uniklo nám ale pár fotografií z focení. Vzhledem k tomu, že minulé kampaně značky Klenoty Aurum se Simonou Krainovou nebo pěticí nahých modelek v čele s Kateřinou Sokolovou byly pěkně žhavé a pro motoristy doslova až nebezpečné, máme se jistě na co těšit!

Focení probíhalo na Floridě, kam z Prahy kvůli Jaromírovi odletěl desetičlenný tým včele s fotografem Braňem Šimončíkem. Jaromír při něm prý vystřídal nejen množství stylových šperků, hodinek a outfitů, ale i prostředí a nechyběl ani palmový háj v Miami. Přestože bylo focení časově náročné, proběhlo bez komplikací a známý sportovec si ho pořádně užíval.

Foto1

Při focení kampaně Klenoty Aurum se Jaromír Jágr poprvé veřejně přiznal ke své nové přítelkyni Veronice Kopřivové.

Z focení a celého týmu byl Jaromír nadšený. „Odsýpalo to. Byl to dobrý produkční tým. Hlavní je, že nebyly žádný prostoje, to nemám rád.“

Nejlépe se cítil, když si kvůli sérii fotografií ulehl do postele. „Ty jo, tohle je nejlepší lokace! Tady mě můžete fotit klidně celej den,“ smál se Jaromír, který před focením spal jenom 2 hodiny.

Foto2

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Klenoty Aurum