ijournal.cz

Vydejte se do samého srdce Slovácka, pojeďte s ČD do Uherského Hradiště

red Zdroj: ČD 29.2.2016 Cestování

Jeďte ČD, jeďte Regiopanterem, jeďte dravcem, …

na výlet

Nejrychlejší a nejkomfortnější vlak vnitrostátní dopravy, prostě dravec, to je Regiopanter.

Uhánějte až 160km/h v klimatizovaných vozech, připojení WiFi je pro nás samozřejmostí. Naše bezbariérové, nízkopodlažní vozy Regiopanter vás dopraví třeba do Uherského Hradiště.

A vaše děti si Regiopanter zamilují, protože vláčky milují všichni.

Z Brna do Uherského Hradiště za 1 h a 27 min již od 85 Kč, z Prahy od 309 Kč.

Panter

ČD myslí na všechny.

Rádi cestujete s přáteli nebo chcete vyrazit na rodinný výlet s dětmi, myslíme i  na vás, využijte Skupinové víkendové jízdenky pro 2 dospělé až 3 děti do 15 let, je platná celý den v sobotu nebo neděli nebo ve státní svátek ve vlacích ČD po celé ČR za 679 Kč. Tedy k cestě na jednodenní výlet ideální volba. 

V případě, že cestujete v rámci Zlínského kraje, můžete využít Skupinovou víkendovou jízdenku – region Zlínský, pro 2 dospělé až 3 děti do 15 let, je platná celý den v sobotu nebo neděli nebo ve státní svátek ve vlacích ČD po celém kraji jen za 229 Kč.

Do Uherského Hradiště platí i Skupinová víkendová jízdenka – region Jihomoravský za 279 Kč.

šťastnou cestu

Cestujte na kole i vlakem!

Rádi se touláte po krajině, vemte sebou kolo a využijte služby ČD Bike

Přeprava kol ve vlacích ČD jako spoluzavazadlo.

Nebo nechte kolo doma a půjčte si ho přímo na nádražích ČD.

Navíc po vybraných tratích můžete vypůjčené kolo svézt vlakem zdarma.

Kolo můžete většinou vrátit i na jiném nádraží, než jste si kolo vypůjčili.

Myslíme i na nejmenší, proto děti do 6-ti let jezdí vlaky ČD zdarma. A pro nejmenší jsme také připravili speciální dětské jízdenky nebo časopis Můj vláček.

Neopomeňte se zařadit do našeho bonusového programu a sbírejte ČD body, které můžete vyměnit za jízdenky. Cestování s ČD ještě nikdy nebylo tak zábavné a výhodné.

Cestujte s ČD, cestujte výhodněji.

interier Panter

Uherské Hradiště – v samém srdci Slovácka

Jeďte s ČD do Uherského Hradiště, užívejte pohostinnost Slovácka - krásu a chuť vinných sklípků.

Uherské Hradiště rozprostřené na levém břehu Moravy mezi Chřiby a Bílými Karpaty je právem považováno za jedno z hlavních center Slovácka. Město se může pochlubit bohatou historií a množstvím památek počínaje odkrytými velkomoravskými stavbami až po architekturu městského centra. V Hradišti můžete navštívit expozice Slováckého muzea a Galerie Slováckého muzea a blíže se zde seznámit s bohatými kulturními tradicemi Slovácka. Hradiště je také dějištěm řady zajímavých akcí, například Letní filmové školy nebo Festivalu hudebních nástrojů lidových muzik. Uherské Hradiště a především Mařatice jsou také centrem vinařství. Historické sklepy určitě stojí za obhlídku a hradišťská vína za ochutnání. Hradiště je jako stvořené pro prožití zajímavé dovolené. Poznávat zdejší pamětihodnosti a přírodní krásy můžete na stezkách pro pěší, pro cyklisty, v koňském sedle, z koše balónu nebo z paluby lodi na Baťově kanálu. Můžete sportovat nebo jen tak odpočívat u vody, dokonce tu můžete i lyžovat na umělém svahu.


 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ČD