ijournal.cz

Jan Dolanský vyměnil roli v seriálu Opilý kuře a pokřtil v ZOO první číslo Primáčka

-eso- Zdroj: FTV Prima, foto: eso 20.3.2016 Celebrity, Společenské akce a události
V neděli 20. března v ZOO Praha v Troji pokřtil nový dětský časopis Primáček herec Jan Dolanský s kolegyní  Kristýnou Janáčkovou. Na akci se objevila i partnerka Dolanského, herečka Lenka Vlasáková, která se neplánovaně stala třetí kmotrou, když ji trochu zaskočenou na podium pozvala moderátorka Lucie Šilhánová. 

křest Primáčka
Zábavné dvouhodinové odpoledne plné her, malování, soutěží a ptáčků z filmu Angry Birds si užila spousta dětí. Ke každé správné oslavě patří i dort, tak ani tady nechyběl.

dort

Vedle komiksové postavičky Primáčka v příbězích děti najdou Marušku, Oskara, Hrkola, Drdolu a Digouna, které znají i z ranního vysílání FTV Prima (program od 6:25 do 7:30). Čtvrtletník, který vychází od března, si rády přečtou děti až do deseti let a určitě se budou vždy těšit na dárek připravený v každém vydání. Cena časopisu je 59,90 korun.

Primáček

„Ať se dobře prodává a má hodně čtenářů“, popřáli společně všichni kmotři časopisu Primáček, který je vydáván pod obchodní značkou FTV Prima Solootions ve spolupráci s nakladatelstvím Egmont ČR. 

Dolanský, Vlasáková s rodinouDolanský, Vlasáková s dětmi

Oba herci mají čtyři děti. První dceru Sofii má Lenka z předchozího manželství, další tři děti, Amélii, Maxe a nejmladšího Johana si „pořídili“ spolu. Velmi vytížení herečtí partneři si nedělní odpoledne s dětmi užívali vzácného společného volného času na návštěvě ZOO. Křest Primáčka byl k tomu příjemnou a milou povinností …

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

-eso-

Zdroj: FTV Prima, foto: eso