ijournal.cz

Jak získat zdravé sebevědomí se učily začínající modelky v kurzu Agentury Verona

red Zdroj: Agentura Verona 21.7.2016 Společenské akce a události

Českobudějovická Agentura Verona, v čele s modelkou Kateřinou Votavovou, uspořádali již sedmý ročník kurzu pro začínající modelky. Role poradkyně se zhostila také Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová a herečka Andrea Kerestešová, která se v rámci besedy podělila se svými zkušenostmi ze světa showbussinesu. Modelingový kurz probíhal celý (červencový) víkend v luxusním hotelu Biograf v Písku. Hvězdou modní přehlídky se stala Aneta Novotná.

pri_zkouskach_catwolku catwolk
Všechny dívky se už v pátek ráno setkaly v hotelu Biograf, aby po společném seznámení se, finalistka České Miss 2010 Kateřina Votavová začala s výukou správné chůze po mole tzv. catwalku. „Musím se přiznat, že jsem na sebe byla hrdá, když jsem viděla děvčata na modní přehlídce chodit se vztyčenou hlavou, usměvavé a vyrovnané. Byl to pátý ročník kurzu na kterém jsem s Agenturou Verona spolupracovala a tentokrát to bylo náročné v tom, že ani jedna absolventka s modelingem žádné zkušenosti neměla. Nejmladší z nich bylo patnáct let, zakřiknuté děvče s brýlemi, ale po třech dnech odcházela sebevědomá dívka. Zaujal mě také jediný kluk v kurzu – Erik, ten byl skvělý od prvního dne. Nevím zda se všichni budou modelingu věnovat, ale naše kurzy jsou i pro dívky, které se třeba jen chtějí naučit správně chodit v podpatcích“, říká Kateřina, která byla v loňském roce zařazena časopisem Esquire mezi TOP  10 nejkrásnějších žen světa.


všichni pohromaděcatwolk.
Módní přehlídka proběhla v sobotu večer v rámci gala večera v úžasném prostoru Galerie Sladovna, za účasti rodičů a hostů. Role moderátora se chopil Jakub Skála. Prezentovala se móda na podzim/zima od značek Gerry Weber, prestižní německá značka působící v Českých Budějovicích. Písecký obchod Ka-Trend Jaroslavy Kalinové, kde naleznete modu Pietro Filipi a butik Ammerit. Buri made s.r.o., který se soustřeďuje na společenskou a vycházkovou módu dámských i pánských střihů z výhradně přírodních materiálů. Jejich modely hýří úchvatnými vzory aktuálních barev a strhávají pozornost od nadčasových střihů. Modní návrhář Lukáš Bartoň se věnuje tvorbě dámských společenských šatů, ale i svatebních a jeden ze svých modelů daroval vítězce kurzu.

rozhovorpřehlídka


Vizážistky Klára Hubalová, Lucie Urbanová a Ellen Zyková za Makeup institute se postaraly o dokonalý vzhled modelek. Profesionální fotograf všem absolventům nafotil book, bez kterých se žádná modelka či model neobejde a časopis Barbar věnoval roční předplatné všem absolventům kurzu. „Věřím, že letošní ročník kurzu byl pro dívky velkým zážitkem a odnášejí si cenné rady“, říká ředitelka Agentury Verona. „Dokonce se nám přihlásila juniorská účastnice Mistrovství ČR v hodu oštěpem“, doplňuje Poláková.

přehlídka. přehlídka..


V roli poroty zasedla ředitelka Agentury Verona Veronika Poláková, modelka Kateřina Votavová a modní návrhář Lukáš Bartoň. Vítězkou absolventského kurzu se stala devatenáctiletá Aneta Novotná. „Jsem šťastná, užila jsem si nezapomenutelný víkend, poznala jsem báječné lidi a získala cenné zkušenosti a navíc profesionální smlouvu od Agentury Verona“, říká vítězka.

vitezka_si_zkousi_saty_od_Bartone


logo

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Agentura Verona