ijournal.cz

Na jachtách v Chorvatsku relaxují i naše celebrity

hel Zdroj: CK Vega Tour 22.7.2016 Cestování

Tyrkysové moře lemující pobřeží ostrovů v kontrastu se zeleným vnitrozemím, kterému dotváří kulisu majestátní pohoří a akropolská města, tak to je romantika na chorvatských ostrovech, které vyhledává stále větší množství našich V.I.P.. Kamila Nývltová tentokrát ukázala své vymakané tělo na jachtě v Chorvatsku. Neomezujte se na jedno místo během Vaší dovolené, poznejte všechny perly Jadranu během plavby po moři.

lod vegatour prestige1

Zpěvačka Kamila Nývltová dlouho nelenila a hned koncem června odjela na zaslouženou dovolenou do krásného Chorvatska, a to na týdenní plavbu na jachtě po Chorvatských ostrovech.  Nejela však sama, společnost ji dělali její přátelé a kolegové z divadla, zpěvačka Michaela Gemrotová a zpěvák Josef Vágner.

Právě Pepa byl kapitánem výpravy a ujal se kormidla. Byla to dovolená plná slunce, opalování, ale také dřiny. 
„Když se rozhodlo, že se bude plachtit, museli jsme všichni přiložit ruku k dílu a makat. Vytahovat provazy, uvazovat a povolovat lana… Pepa byl skvělý kormidelník a někdy na nás musel pořádně křiknout, abychom dělali vše správně a rychle tak, jak se má. Není to tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Kolikrát to opravdu dost houpalo a chytli jsme i pořádné vlny, až nám někdy bylo dost špatně. Ale vždy jsme dorazili šťastně do cíle na břeh a tam nás čekala zasloužená večeře, víno nebo pivko. Máme skvělou partu a tak jsme si volné dny spolu parádně užívali,“ svěřila se Kamila.

nyvltova1A jaký nejhezčí okamžik si zpěvačka přivezla zpět do Čech? „Opět jsem navštívila ostrov Vis, kde jsem strávila s rodinou před 14 lety nejkrásnější dovolenou. Bylo úžasné tam zase být a zavzpomínat si“. Kamila je známá tím, že často navštěvuje fitness centra. Stalo se to součástí jejího životního stylu.„Nedokážu si život bez fitness a sportu představit. Vidím, v tom smysl, po cvičení se cítím super, odpočinutá, postava je zpevněná nemusím řešit povolování kostýmu v divadle a hlavně mám super kondičku“, prozradila zpěvačka a dodává: „Někdy je to ale opravdu dřina a dost to bolí, ale jak se říká, pro krásu se musí trpět. Rozhodně nejsem typ člověka, který má krásnou postavu zadarmo. 


Díky cvičení se Kamila na dovolené nebála odhalit v plavkách, a tak ukázala své krásné svalnaté a vypracované tělo. Zda tam ulovila nějakého pěkného Chorvata, to zpěvačka neprozradila, za to nám řekla novinky k připravovanému albu. „Na dovolené jsem byla načerpat energii na konec léta, který budu trávit v nahrávacím studiu společně s mými kolegy, kteří budou mými hosty na CD duetů. Jsem nesmírně ráda, že na albu budu mít písně s osobnostmi jako je Leona MachálkováJosef VojtekMarian VojtkoVilém ČokOlga Lounová a další. Moc se těším na spolupráci s nimi a na křest, který proběhne 11. listopadu 2016 v Kostele svatého Šimona a Judy v Praze“.

kololod

Bezpečných a přitom atraktivních destinací však je v současné době stále méně. Nebaví vás pobyt na jednom místě? Chcete spojit slunění a koupání v moři se sportem a poznáváním? Hledáte klidné romantické zátoky, kde nejsou kvanta lidí? Ideálním druhem pro vás může být plavení se na jachtě z místa na místo. Chorvatsko je na tento typ dovolené ideálním adeptem, protože má krásné Jaderské moře s členitým pobřežím a více než tisíci ostrovy.

Pokud si chcete dovolenou takto užít a nechystáte se na kapitánské zkoušky, potřebujete se zrelaxovat, není problém, můžete využít řady možností jaderské flotily, třeba prostřednictvím okružních plaveb, které pořádá Vega Tour.

CK Vega Tour nabízí jedinečné varianty dovolené v Chorvatsku. Prozkoumejte nejkrásnější chorvatská zákoutí z pohodlí luxusní motorové jachty Prestige. Během plavby po Jadranu Vás čeká nezapomenutelný zážitek v podobě luxusního ubytování přímo na jachtě, návštěvy životem hýřících přístavů, romantických pláží i civilizací nedotknutých zátok a ostrovů. Kromě plavby lodí pro Vás CK Vega Tour vybrala na každé trase doprovodný program plný zážitků, jako jsou vinné degustace, komentované prohlídky a prvotřídní gastronomii. Při plavbě jadranským pobřežím je důraz na unikátní zážitky, žádný masový turismus. Každá plavba je koncipována pouze pro 40 osob, neváhejte a rezervujte si své místo včas.

chorvatsko

Vychutnejte si opravdu prestižní zážitek během okružní plavby od CK Vega Tour! Jachta Prestige přestavuje luxus, zábavu a pohodlí na Vaší plavbě po Středomoří.

Pokud jste v Chorvatsku na jachtě dosud nebyli, tak se máte na co těšit! Dlouhé chorvatské pobřeží je lemované stovkami ostrovů a tato ostrovní říše patří k těm nejkrásnějším místům pro plavbu lodí v celé Evropě. Na chorvatském pobřeží a ostrovech se prolínají přírodní krásy s bohatou historií a vše dokresluje výborná středomořská gastronomie.

Více informací o plavbách po Jadranu naleznete na: https://plavby.vegatour.com/

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

hel

Zdroj: CK Vega Tour