Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Jak správně a lehce odlíčit pleť?

red Zdroj: Hartman Rico 5.3.2015 Krása a zdraví

Nové Odličovací tampony HARTMANN jsou určeny pro kvalitní a jednoduché čištění pleti. 100% bavlna, ražba a obšití zvyšují kvalitu a účinnost odličování.

Netrapte svou pleť agresivními kosmetickými přípravky. Používejte kosmetiku vhodnou pro váš typ pleti a bez obsahu alkoholu, který pleť nadměrně vysušuje a zbavuje lesku. Pokud máte citlivou pokožku, dejte přednost neparfémovaným přípravkům.

Tvář si jemně navlhčete nebo použijte vatový tampon s odličovacím tonikem. Věnujte pozornost odličovacím tamponům, které používáte: méně kvalitní nedrží příliš pohromadě a zvlhčené se během odličování lehce rozpadnou. Výsledkem bude pleť zanesená vatovými chloupky, které přes noc působí stejně škodlivě jako zbytky líčidel.

Na kvalitní a jednoduché čištění pleti Vám dobře poslouží nové Odličovací tampony HARTMANN s ražbou pro zvýšení odličovacího účinku a obšitím, které zabrání rozpadání.

image_ foto

„Třetina uživatelek odličovacích tamponů se v průzkumu vyjádřila, že preferují odličovací tampony ze 100%  bavlny. Rozhodli jsme se jim proto vyjít vstříc,“ zdůvodnila použitý materiál Irena Malá z HARTMANN-RICO.

Vzhled Odličovacích tamponů je možné zkontrolovat přes průhled v obalu. Nový design navrhly samotné uživatelky a vyrábí se ve třech barevných provedeních: modré, stříbrné a růžové. V balení je 80 kusů a dostupné je v drogeriích a hypermarketech za doporučenou cenu 24,90 Kč.TAPONY_HARTMANN_PINK_

TAPONY_HARTMANN_BLUE_

Připadá vám odličování zbytečné, protože se nelíčíte?

I když se nelíčíte, odličovat se musíte. Make-up sice stírat nebudete, ale mnoho nečistot na své pleti nastřádáte přes celý den z okolního prostředí. Tyto nečistoty je třeba z pleti doslova umýt, aby pleť mohla volně dýchat a nezanášely se póry. Proto i ve dnech, kdy se nelíčíte, například přes víkend, večerní odličování nezanedbávejte a pleť důkladně vyčistěte.Nejčastější chyby v odličování

1. Večer jste příliš unavená a odličování necháváte na ráno.TAPONY_HARTMANN_GREY_

2. Celé odličování zvládnete s jedním tampónkem.

3. Používáte nekvalitní tampónky.

4. Odličování vám připadá zbytečné, protože se nelíčíte.

5. K odlíčení vám stačí voda a mýdlo.

6. Neodličujte krk, pouze obličej.

Výrobce je respektovanou značkou v oblasti zdravotní péče a garantuje použití 100procentní bavlny používané na důležité zdravotní a hygienické pomůcky. Tampony jsou díky ní příjemně měkké a dobře sají. 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hartman Rico