Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Aktuálně: novinky z dětského světa budou od 5. do 8. 3. 2015 k vidění v Brně

red Zdroj: Babypoint sro 5.3.2015 Aktuality a pozvánky, Pro děti

Přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu se opět sejdou v Brně na Výstavišti. Letošní ročník veletrhu PRODÍTĚ proběhne v termínu 5. – 8. 3. 2015. Nejen odborná veřejnost zde využije příležitosti uzavřít nové kontrakty, na své si přijdou i rodiny s malými dětmi, které zde za výhodnějších podmínek mohou pořídit téměř vše, co se dětí týče.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

potřeby pro dětiNovinky ze světa kočárků, autosedaček a souvisejících doplňků tradičně představí český výrobce a dovozce dětského zboží společnost Babypoint, s.r.o. Kromě prezentace k novým značkám Baby Ring, Little Angel a Voksi se návštěvníci stánku Babypoint budou moci zapojit do soutěže o produkty norské značky BeSafe! A odměn bude hned několik.

V průběhu loňského roku společnost Babypoint rozšířila sortiment o v Česku šité funkční a hřejivé doplňky Little Angel®, prémiové dětské fusaky norské značky Voksi i praktickou pomůcku pro plavání kojenců a batolat Baby Ring. Tyto tři značky budou na stánku představeny spolu s novou cestovní postýlkou Babypoint Sally i novými modely přebalovacích maminkovských tašek a dalších doplňků pro rodiče a děti německé značky Lässig. K tomu doplňme odlehčenou verzi sportovního kočárku TFK Joggster Lite, vhodného pro běh i bruslení, a nový vysoce elegantní model hlubokého kočárku Navington s označením Contessa. Zaujme vás nablýskanou konstrukcí s velkými koly, polstrováním z ECO kůže i dřevěnou rukojetí.
autosedačky
Mezi autosedačkami vynikne nová barevná kolekce modelu BeSafe iZi Kid i-Size, splňující nejnovější normativní požadavky. Výběr z nových barevných kombinací nabídnou i kočárky oblíbené značky X-lander.

 

                                                           

Veletrh PRODÍTĚ se soutěžením na stánku Babypoint

Všichni návštěvníci stánku Babypoint si budou moci každý den zasoutěžit o set doplňků k autosedačkám BeSafe v hodnotě 1.140 Kč. S výjimkou neděle, kdy je kratší otevírací doba, budou denně rozdány dva tyto balíčky. Principem soutěže bude odpovědět na tři jednoduché otázky. V závěru veletrhu pak bude ze všech nashromážděných správných odpovědí vyhlášen ještě hlavní výherce, který získá poukaz na nákup zboží značky BeSafe v hodnotě 10.000,- Kč. Proto neváhejte a na stánek s logem Babypoint určitě vyrazte, třeba budete mít štěstí právě vy!

Pro další informace navštivte www.babypoint.eu nebo https://cs-cz.facebook.com/babypoint.cz.

Informace o veletrhu najdete na http://www.bvv.cz/prodite/

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Babypoint sro