Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Kolik myslíte, že pojme největší láhev vína? Soutěžte o nejlepší víno Salonu vín 2015

red Zdroj: Templářské sklepy Čejkovice 5.3.2015 Soutěže

Udělejte si jarní výlet do Čejkovických templářských sklepů, kde na vás čeká 650 metrů podzemních chodeb, ale i největší láhev na víno v České republice vyrobená Templářskými sklepy Čejkovice.

Objem ?? litrů (soutěžní otázka), výška 2 metry, průměr 0,5 metru a hmotnost prázdné láhve 41 kilogramů – to je láhev, kterou si můžete i pronajmout na svou oslavu. Samozřejmě naplněnou nejlepším vínem od Templářských sklepů! 

Podívejte se na zajímavé video z výroby největší vinné láhve - zde.

lahev

A kolik vína vypijete na Vaší oslavě?

Zcela funkční láhev je možné si pronajmout s vybraným obsahem z produkce Templářských sklepů. 

Na výběr je Rulandské modré 2011, jakostní víno s přívlastkem, výběr z hroznů nebo Tramín 2011, jakostní víno s přívlastkem, pozdní sběr. Obě vína patří do Gold Collection. 

Láhev je opatřena ventilem pro co nejjednodušší nalévání do skleniček. Snadnou manipulaci umožňuje usazení láhve ve stojanu s kolečky. Více na: 
salon vín
Templářské sklepy Čejkovice vinařské družstvo
696 15 Čejkovice 945
Tel.: +420 518 309 011
E-mail: info@templarske-sklepy.cz

chardonnayVyhrajte exkluzivní lahev jakostního vína (0,75 l) s přívlastkem pozdní sběr, bílé, suché Sanctus Victoria Chardonnay 2013 z produkce Templářských sklepů Čejkovice, které  zvítězilo v soutěži za velké konkurence 100 přihlášených vzorků a smí tak hrdě na své láhvi nosit známku „Salon vín České republiky 2015″, chráněnou Úřadem průmyslového vlastnictví ČR a které mohou návštěvníci ochutnávat od 28. 2. 2015 na zámku ve Valticích.

Barva vína je světle olivová se slámovými odlesky. Vůně je vydatná, s projevem zralého žlutého ovoce, citrusových plodů, včelího vosku a nastupujícím medovým závěrem. Chuť je strukturovaná, vrstevnatá, naleznete zde tóny kandovaného ovoce a lískového oříšku. Dochuť vína je dlouhá se zřetelnou mineralitou.


Soutěžní otázka: Kolik litrů vína pojme největší láhev v Templářských sklepích?

A/   50 litrů
B/ 100 litrů
C/ 200 litrů 

Odpověď posílejte na naši e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 15. 3. 2015. Do předmětu uveďte – Soutěž (víno). Nezapomeňte na svou korespondenční adresu. Nápověda na: http://www.templarske-sklepy.cz/ 

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Templářské sklepy Čejkovice