ijournal.cz

Hit letošního léta! Nealkoholická vína bez stabilizátorů a konzervačních látek, která podporují trávení!

red Zdroj: www.michlovsky.com! 22.7.2019 Gastronomie
Chcete si k obědu vychutnat sklenku skvělého vína, ale musíte jet zpět do práce nebo vyzvednout děti ve školce? Není problém! Dejte si k obědu skleničku naelko vína, které je hitem letošního léta.
REVINE Vinselekt Michlovský
Nealkoholická vína REVINE neobsahují žádné stabilizátory a konzervační látky! Působí blahodárně na váš organismus a zajišťují efektivnější trávení, kdy na rozdíl od alkoholických vín není organizmus nucen vynaložit energii na trávení alkoholu a veškerá energie je využita na trávení potravy. Příznivý vliv na lidský organizmus je zajištěn zvýšeným obsahem enzymů, organických kyselin a látek polyfenového komplexu. Vyrábí se z mladých vín a přítomnost přírodního CO2 přispívá k lepšímu zachování čerstvosti a stability vína!

Nealkoholické víno Revine je k dostání červené, růžové i bílé, takže si každý přijde na své! Jsou vhodná na jakoukoliv příležitost a hlavně pro ty, kteří z nějakého důvodu nemohou pít alkohol.

REVINE red

Jemně perlivé červené víno je vyrobeno z odrůd Pinot noir, Zweigeltrebe, Frankovka a nové odrůdy Ariana a Agni. Je příjemně trpké, takže se perfektně hodí především pro jídla z červeného masa, zejména ke steakům. 

Obsah: 0,75l, cena 158 Kč. Zakoupíte na www.michlovsky.com!


REVINE rosé

Jemně perlivé růžové víno je vyrobeno z odrůd Pinot noir, Zweigeltrebe, Frankovka a nové odrůdy Ariana a Agni. Má svěží a pikantní chuť, podává se chlazené, hodí se především k rybám a kuřeti.

Obsah: 0,75l, cena: 158 Kč. Zakoupíte na www.michlovsky.com!


REVINE white

Jemně perlivé bílé víno. K jeho výrobě se používají aromatické odrůdy, například Chardonnay, Ryzlink rýnský a Rulanské šedé.  Má svěží chuť a ovocné aroma, podává se chlazené, je vhodné především pro ovoce a saláty. 

Obsah: 0,75l, cena 158 Kč. Zakoupíte na www.michlovsky.com!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.michlovsky.com!