Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Hip Hop Kemp 2014 již za dva týdny. Přiveze americkou pop star CeeLo Greena

red Zdroj: Hip Hop Kemp 5.8.2014 Festivaly, Hudba

Třináctý ročník největší hiphopové události ve střední Evropě se nezadržitelně blíží. Již za dva týdny 21. – 23. 8. 2014, vypukne ve Festivalparku v Hradci Králové, nejrozmanitější hip hopová party v roce. Hip Hop Kemp byl dvakrát za sebou zařazen do výčtu americké televize CNN mezi nejlepší festivaly na světě a ani tento rok nehodlá tuto prestižní skupinu opustit. Letos si pro své příznivce připravil opravdové překvapení v podobě vystoupení americké popové star, zpěváka CeeLo Greena.

CeeLo_Green__Photography_by_Meeno
Na letiště do Hradce Králové  dorazí také kalifornské trio Dilated Peoples, dále vystoupí Krs One, Action Bronson, Mad Child, Black Moon, Ugly Heroes, Barrel Brothers, P Money, CUNNINLYNGUISTS,  Ten Typ Mes, Rasmentalism, 4D, Black Milk, Vladimir 518, Kontrafakt, Prago Union, Pokahontaz, Strapo a DJ Spinhandz a mnoho dalších.

Hip Hop Kemp se koná již třináct let a podle pořadatelů jej navštěvuje cca 20 000 lidí. Více než polovinu tvoří zahraniční návštěvníci. Na minulých ročnících vystupovaly desítky interpretů, kteří obdrželi Grammy nebo byli nominováni, mezi nimi i Macklemore& Ryan Lewis, KendrickLamar, The Roots, Method Man & Redman, MosDef, Talib Kweli, RootsManuva a další.

PU_01_Vazna_Hudba_Kato_by_Alexander_Dobrovodsky

V letošním roce dojde k zásadnímu vylepšení VIP sekce tak, aby si návštěvníci užili festival ještě podstatně lépe než kdykoli předtím. VIP část festivalu Hip Hop Kemp 2014 bude vybavena pevnými toaletami, umyvadly s tekoucí vodou, nonstop sprchami, kvalitním osvětlením nebo samostatným vstupem do areálu. VIP vstupenka umožňuje vstup na VIP luxusní tribunu, která se bude nacházet spolu s bary a dekoracemi přímo vedle hlavního pódia. Největším lákadlem je zvýšená tribuna, která je na každé straně stejně vysoká jako středové pódium, kde vystupují interpreti a kde je budou diváci také moci sledovat.

A1_hiphopkemp_ok_13__FINAL_s_logy

Další informace o účinkujících, doprovodném programu se dozvíte na oficiálních webových stránkách festivalu www.hiphopkemp.cz nebo na Facebooku akce.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hip Hop Kemp