ijournal.cz

TIPY NA PÉČI O VLASY (nejen) V LÉTĚ

red Zdroj: Bomton studia 5.8.2014 Krása a zdraví

Česká ambasadorka švédské značky profesionální vlasové kosmetiky SACHAJUAN Markéta Čistá ze
salonu Bomton Loft Brumlovka doporučuje letní péči o vlasy:

„V létě, kdy se vlasy více vysušují, je nutné se zaměřit na hydrataci dle druhu vlasů a zároveň nezapomínat
na UV ochranu, zejména na přímém slunci.

kosmetikaOpravdovým ochráncem krásy a zdraví vašich vlasů je SACHAJUAN Hair In The Sun, jemný fluid, se kterým lze pracovat jako s klasickým opalovacím krémem, jen místo na pleť jen aplikujete na vlasy. Během pobytu na slunci aplikaci opakujte, Hair In The Sun vaši kštici ochraňuje a nezatěžuje. Je vhodný pro všechny typy vlasů včetně barvených. Po slunění vlasy umyjte a naneste na ně SACHAJUAN Hair After The Sun. Tento kondicionér opláchněte nebo jej na vlasech ponechejte. Dalším výborným doplňkem nejen v letních měsících je sérum pro ochranu a výživu vlasů. Vřele doporučuji vlasový olej SACHAJUAN Intensive Hair Oil s vysokým obsahem vzácného arganového oleje.

Doporučuji navštívit kadeřníka, který zvolí správnou kombinaci přípravků.
Profesionální vlasová kosmetikašampon SACHAJUAN umožňuje míchání produktů, nemusíte nutně používat šampon a kondicionér ze stejné řady.
V případě hustých a pevnějších vlasů doporučuji šampon i kondicionér z řady SACHAJUAN Intesive Repair. Vlasy budou lesklé a hydratované.

Jemné vlasy, které se během letních měsíců více vysušují, potřebují také dodat hydrataci. Zvolila bych šampon z řady pro suché vlasy SACHAJUAN Dry Shampoo, ovšem kondicionér stačí u tohoto typu vlasů lehčí, např. SACHAJUAN Conditioner pro normální vlasy. Po této kombinaci dostane jemný vlas potřebnou výživu, nebude ale zatížený.“

Značka SACHAJUAN představuje prémiovou profesionální vlasovou řadu, která spolu s prémiovou tělovou řadou slaví obrovské úspěchy v Evropě, USA a Asii. Řadí se mezi prémiové profesionální značky velmi vysoké kvality, čemuž odpovídá celková prodejní filozofie včetně pečlivého výběru salonu a obchodů, v nichž lze výrobky SACHAJUAN zakoupit. Všechny produkty nejvyšší kvality této značky se vyrábějí v Švédsku.

Značka SACHAJUAN se poprvé představuje českým zákazníkům v Bomton studiích, následovat budou další luxusní kadeřnické salony po celé České republice.

produktMnoho značek vynakládá obrovské náklady na spotřebitelský průzkum a testování produktů. Výsledkem je ale průměrný produkt, o kterém si mnozí myslí, že se bude líbit, ale zřídkakdy produkt, který bude každý milovat. SACHAJUAN byl vytvořen pro profesionální kadeřníky, ale zároveň i pro zákazníky, kteří si mohou tyto profesionální produkty odnést s sebou domů, kde snadno a rychle získají výsledek jako ze salonu.
Stručně řečeno – SACHAJUAN vytvořil profesionální výrobky pro vlasovou péči, které se snadno používají a jsou vhodné pro jakýkoliv typ vlasů.

Chceme, aby náš zákazník své produkty miloval a díky nim i své vlasy. Doufáme, že si je také zamilujete.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bomton studia