Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Hollywoodská hvězda spatřena při nákupech v Pařížské ulici

red Zdroj: Muzeum voskových figurín Praha 5.8.2014 Výstavy

Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds dnes odpoledne nadchlo zákazníky a kolemjdoucí, když na pražské luxusní nákupní třídě představilo amerického idola, na Oscara nominovaného Johnnyho Deppa.

Místní obyvatelé i turisté využili této jedinečné příležitosti k pořizování vlastních fotografií v bezprostřední blízkosti Johnnyho Deppa, předtím, než doplnil speciální výstavu Madame Tussauds, umístěnou v pražském Muzeu voskových figurín.

Johnny_Depp_1

„Byla jsem naprosto v šoku,“ řekla módní nadšenkyně Veronika, „slyšela jsem, že Madame Tussauds v Praze otevřelo speciální výstavu, a potom, co jsem dnes viděla tu reálnou podobu figuríny Johnnyho Deppa, se tam určitě půjdu podívat!“

Oceňovaný herec doplní své hvězdné hollywoodské kolegy na speciální výstavě Madame Tussauds v pražském Muzeu voskových figurín v Celetné ulici č. 6, kde bude „zářit“ po boku Bruce Willise, George Clooneyho, Lady Gaga, všemi oblíbeného mimozemšťana E.T., hvězdného páru Brada a Angeliny a v neposlední řadě režiséra Quentina Tarantina. V rámci této vůbec první výstavy v regionu střední a východní Evropy nabízí Madame Tussauds svým návštěvníkům jedinečnou možnost vstoupit do světa filmu a setkat se tváří v tvář s oblíbenými hvězdami stříbrného plátna.

Johnny_Depp_2

Liz Wells, globální ředitelka marketingu Madame Tussauds, řekla: „Jsme nesmírně potěšeni, jaký ohlas má naše speciální výstava v Praze, a proto jsme se rozhodli zvolit další netradiční formu představení nové figuríny – chceme lidem zprostředkovat přímý kontakt s jejich oblíbeným hercem na místě, kde by ho opravdu mohli potkat.“

Jedinečná filmová výstava Madame Tussauds je k vidění v Muzeu voskových figurín v Praze v Celetné ulici č. 6. Vstup na ni je součástí prohlídky Muzea voskových figurín Praha a činí 160 Kč pro dospělého a 100 Kč pro děti.

Johnny_Depp_3

O Madame Tussauds

Madame Tussauds má své pobočky v Londýně, New Yorku, Las Vegas, Hollywoodu, Berlíně, Amsterdamu, Hong Kongu, Šanghaji, Blackpoolu, Wu-chanu, Washingtonu D.C., Bangkoku, Sydney, Tokiu a Vídni. V následujících 12 měsících budou postupně otevřeny ještě atrakce v Pekingu, San Franciscu, Singapuru a Orlandu. Atrakce Madame Tussauds jsou založeny na interaktivitě návštěvníků s vysoce realistickými voskovými figurínami nejslavnějších lidí světa.

Madame Tussauds Studios se základnou v Londýně se věnují výrobě voskových figurín již přes 150 let. Výroba jednoho mistrovského díla zaměstná 20 zkušených sochařů na dobu až čtyř měsíců. Během modelování soch je použito přes 500 reálných tělesných rozměrů, skutečné vlasy jsou figurínám připevňovány jeden po druhém a pro docílení co nejpřirozenějšího tónu pleti je potřeba několik vrstev nátěru a speciálního tónování. To vše za účelem co nejvěrnějšího ztvárnění slavných osobností, kterým je značka Madame Tussauds proslulá už po dvě století.

U Madame Tussauds nenajdete žádné provazy ani překážky. Návštěvníci se mohou soch dotýkat, fotit se v jejich blízkosti a „komunikovat“ s nimi. Ať už se jedná o rande s Georgem Clooneym či o fotbal s Davidem Beckhamem, v Madame Tussauds je to možné!

Madame Tussauds funguje jako barometr slávy – výběr osobností ukazuje, kdo nejvíce ovlivňuje naši kulturu a životy.

O Muzeu voskových figurín Praha

Muzeum voskových figurín Praha bylo otevřeno před dvaceti lety. V současné době jsou v České republice tři muzea – v Praze, na Karlštejně a v Českém Krumlově. Dvě menší muzea se zaměřují především na postavy z české historie, v  Praze pak návštěvníci najdou slavné osobnosti české i světové kultury. Na jednotlivých sochách pracuje český tým s více než 20 sochaři, návrháři a kostyméry. Jednotlivé osobnosti jsou zobrazovány v dobových výjevech, což lidem umožní navštívit středověké tržiště nebo komnaty císaře Karla IV. Muzeum voskových figurín v Praze se nachází v Celetné ulici 6 a je otevřeno denně od 10.00 do 21.00.

Pro bližší informace navštivte www.waxmuseumprague.cz.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muzeum voskových figurín Praha