ijournal.cz

GRANKO spustilo módní soutěž pro fanoušky této značky

red Zdroj: Granko 12.6.2014 Aktuality a pozvánky, Soutěže

GRANKO spustilo soutěž pro všechny fanoušky módy! Zasoutěžte si o retro šaty na míru v hodnotě 7 000 Kč od butiku Lazy Eye či o výrobu vlastního návrhu ve spojení s celebritou. Po dobu šesti týdnů tak máte možnost ukázat talent a vyhrát netradiční kousek do svého šatníku.Oblíbené GRANKO tak navazuje na loňský rok, který byl ve znamení retro módy se známými fashion bloggerkami A Cup of Style.

G11
Princip soutěže je velmijednoduchý. Zahrajte si na módního návrháře a navrhněte vlastní retro GRANKO outfit v podobě koláže, fotografie, kresby, skici či počítačové grafiky. Zašlete jej na emailovou adresu granko@cdigital.cz a to v termínu od 9. 6. 2014 do 20. 7. 2014. Odborná porota poté vybere nejlepších 10 návrhů, které budou zveřejněny na Facebooku GRANKO.O vítězi pak rozhodne počet komentářů. Vítězný návrhář získá výrobu svého vítězného díla a 10 profesionálních fotografií do portfolia ve spolupráci s vybranou celebritou, následnou medializaci a zásoby GRANKA. Všichni komentující pak mají možnost vyhrát šaty na míru dle vlastního přání od známého butiku Lazy Eye v hodnotě 7 000 Kč.

G16

Zapojte se do této netradiční soutěže, ukažte svůj návrhářský talent a vyhrajte krásné šaty na léto, ve kterých nepotkáte nikoho jiného!

 

Pravidla a více informací najdete na webu a facebooku:

http://www.granko.eu/

https://www.facebook.com/grankoczsk

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Granko