ijournal.cz

Doplňte chytře svůj letní šatník

red Zdroj: Fashion Days 12.6.2014 Móda, obuv, doplňky

Také řešíte každý den stejnou otázku „Co si mám vzít na sebe?“ Podle mužů je v našem šatníku mnoho věcí, ale většina z nich nikdy nepochopí, že pro ženy je důležité kombinovat a stále vytvářet nové originální outfity. K tomu ovšem potřebujete dostatečné množství různých druhů oblečení, a to není zrovna levná záležitost.Využijte proto týdne plného slev na www.fashiondays.cz, díky kterým si budete moci svůj šatník doplnit o originální kousky od známých značek.Myslete na rodinný rozpočet a nakupte krásné módní kousky za skvělé ceny!

Fashion_Days_MidseasonSales

Muži mohou stále nosit stejné oblečení. Většina z nich nepřemýšlí nad různými obměnami, ale ženy jsou jiné. Rády kombinují a ozvláštňují svůj outfit pomocí doplňků. Doplnění šatníku nemusí být vždy nákladné, a přesto v něm můžete mít originální kousky od známých značek jako například Moschino, Versace, GUESS, Vero Moda, Diesel a další. Fashion Days totiž pořádá výprodejovou akci s názvem Mid-Season Sale. V týdnu od 13. do 19. června 2014 si můžete užívat slevy až do výše 90 %. Každý den v 7, ve 12 a v 18 hodin bude spuštěna nová výprodejová kampaň. Už žádné tlačenice u stojanů v obchodě. Nakupujte v pohodlí domova a ještě za příjemné ceny. Udělejte radost sobě i svému protějšku, který si z nabízeného sortimentu také zaručeně vybere.

O Fashion Days

S téměř 7 miliony členů a více než 1,4 milionu fanoušků na Facebooku je Fashion Days vedoucím online obchodem s módou, obuví a doplňky ve střední a východní Evropě. Jako průkopník v této oblasti chce Fashion Days zůstat tím, kdo udává tempo v nakupování přes internet a kdo pomocí inovací zastává v tomto rychle se rozvíjejícím oboru vůdčí postavení. Členové na stránkách Fashion Days objevují každý den 100% originální výrobky od známých značek se slevami až do výše 70 %, mezi nimiž můžeme jmenovat například adidas, Nike, Vero Moda, Timberland, Calvin Klein, Diesel a Levi’s i luxusní značky Louis Vuitton, Valentino a Versace. Na Fashion Days také naleznete aktuální kolekce značek, jako je například Love Moschino, Michael Kors, Just Cavallia Emporio Armani. Inspiraci, rady a zajímavé články mohou zákazníci najít na blogu TheDailyIssuehttp://www.fashiondays.cz/blog/.

V roce 2009 založili tuto úspěšnou firmu švýcarští podnikatelé Markus Okumus a Jan Vichr. Lokální pobočky společnosti se nacházejí v Bulharsku, České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Slovensku a Slovinsku. Vedení podniku sídlí v Dübendorfu nedaleko švýcarského Curychu. Od roku 2012 je Fashion Days členem skupiny MIH Allegro Group.www.fashiondays.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fashion Days