Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

FTV Prima spouští eshop se značkovými produkty Prostřeno!

red Zdroj: FTV Prima sro 23.9.2014 Koktejl

Nový eshop je dostupný z mikrosránkypořadu www.iprima.cz/prostreno, kde je v současnosti zákazníkům k dispozici několik desítek produktů s logem Prostřeno!. Sortiment se bude každý měsíc rozšiřovat v závislosti na poptávce zákazníků. Kromě eshopuse oblíbený pořad Prostřeno! dočká další novinky, a to mobilní aplikace, která bude k dispozici od října a nabídne divákům možnost zapojit se do dění kolem pořadu a hlasovat o sympatiích k soutěžícím. Připravena bude i rozsáhlá databáze receptů a mnoho dalších překvapení.

VITAME-VAS

Pořad Prostřeno! vstoupil do jubilejní 10. sezóny a kromě každodenní várky receptů a napjatých situací na obrazovce nabízí svým divákům a fanouškům dárek navíc.

Internetový obchod, prostřednictvím kterého se oblíbený pořad Prostřeno! dostane i do domácností. Inspiraci pro využití produktů uvidí divák přímo v pořadu, kde s nimi soutěžící budou připravovat pokrmy pro své soupeře. Každý produkt je opatřen logem pořadu Prostřeno!, ceny jsou dostupné, začínají již na 99 Kč. Chybět nebude ani šest dosud vydaných dílů kuchařky Prostřeno!

_PROSTRENO-ESHOP

Pro návštěvníky stránek eshopu jsou připraveny i soutěže o poukázky na produkty z Prostřeno! eshopu. Soutěžit se bude o nejlepší netradiční recept, jejichž návrhy budou diváci zasílat.

_kolekce

Další informace najdete na mikrostránce pořadu www.iprima.cz/prostreno.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro