ijournal.cz

Finalisté Muže roku dováděli s Danielou Šinkorovou ! Jak je na tom kdo s plastickými operacemi ?

red Zdroj: Muž roku 2.9.2015 Společenské akce a události

Odpoledne 2.9. se sešli letošní vítězové Muže roku – Jakub Kraus, Tomáš Martinka, Jan Vurm a David Šváb s Danielou Šinkorovou na klinice estetické a plastické chirurgie YES VISAGE, kde diskutovali o plastických operacích a zkrášlovacích procedurách, které někteří rádi využijí. Čeká je totiž přísná příprava na  soutěže Mister International, Men Universe, Mister Global či Men of the year, kam poletí, „a tak se musí zdokonalovat v angličtině, musí si připravit národní kroj či udržovat své kromě krásna i fyzično „ dodal ředitel Muže roku David Novotný.

finalisté a Daniela


Vítěz Muže roku Jakub Kraus rozhodně proti plastickým operacím nic nemá. „Dokonce moje přítelkyně podstoupila jednu takovou operaci“ prozradil Jakub Kraus. Druhý Muž roku Tomáš Martinka si nechal píchnout botox do podpaží proti pocení. Trochu trpěl a tak ho utěšovala  herečka Daniela Šinkorová, která zavzpomínala na seriálovou doktorku Gitu. Snad i proto chtěla popíchat injekcí třetího Muže roku Jana Vurma. „Dnes jsem popíchala všechny čtyři nejkrásnější Muže roku České republiky“ vtipkovala Daniela s injekcí v ruce.  Kdo se bál nejvíce píchnutí botoxu ? Byl to právě vítěz Men Universe David Šváb. „Já přijdu raději jindy“ dušoval se David a převzal cenu od Yes Visage na využití služeb v budoucnu. 

lékařka Danielas Davidem NovotnýmVítězům prestižní soutěže se kromě návštěvy kliniky líbil i Jeep, který parkoval před klinikou. „Jestli je to někoho z vás, tak jedu s ním“ vtipkovala Daniela Šinkorová před zcela novým bílým autem  Cherokee. 

všichni na jeepu

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku