Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 23.Červenec 2018
ijournal.cz

Druhý ročník D+D REAL Czech Masters má svého vítěze. Je jím Belgičan Thomas Pieters!

red Zdroj: Relmost 2.9.2015 Sport

Thomas Pieters (23) získal svůj první titul na European Tour v Albatross Golf Resortu, který se odehrál 24.8 – 30.8. 2015. Do posledního kola vstupoval jako lídr a svou pozici uhájil. Vítězný výsledek se zastavil na čísle -20. Byla u toho i celá jeho rodina. Vyjela ve tři ráno autem z Antverp. Vsadili na to, že tentokrát to vyjde. Loni skončil na Open de Espaňa druhý, na začátku roku v Abú Dhabí čtvrtý. Pieters zahrál jako jediný všechna čtyři kola pod 70 ran. Za titul převzal šek na 166 660 Euro.

Thomas-Pieters_vítěz RELMOST_PietersNáš Vítek Novák nakonec obsadil 63. místo, v posledním kole šel v paru. 63. příčka je zároveň nejlepším umístěním českého hráče v historii European Tour. Filip Mrůzek zahrál své nejhorší kolo. 77 ran ho odsunulo na 68. pozici. Jeho první výdělek na European Tour tak je 1866 Euro.

Filip-Mrůzek_táta Vítek-Novák
Oba čeští golfisté dostali z rukou Jána Kotúče, ředitele zastoupení Moët Hennessy v Česku a na Slovensku, lahve Moët Chandon. Vyhlášení se zúčastnili Petr Dědek – majitel Relmostu, Keith Waters – výkonný ředitel European Tour, Adriana Krnáčová – primátorka hlavního města Prahy, Miguel Vidaor – ředitel turnaje, Dr. Jiří Šimáně – majitel hřiště Albatross Golf Resort, Jan Špilar – ředitel finančního a facility management odboru agentury Czech Tourism, Nils Jebens – majitel Kampa Group, Pavel Foubík – majitel společnosti BRUDRA a Jaroslav Pajonk – generální ředitel společnosti CENTR GROUP.

Všem divákům a obchodním partnerům pořadatelé děkují za podporu a těší se na další ročník. Bude se hrát od 18. do 21. srpna 2016 na Albatrossu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Relmost