ijournal.cz

Jameson Coolers – láska na první ochutnání

red Zdroj: Jameson 3.9.2015 Gastronomie

Grilování s přáteli, večerní posezení na zahrádce baru, garden party nebo třeba letní kino – to všechno jsou důvody, proč tak milujeme léto. Volné letní odpoledne nebo večer si chceme zkrátka pořádně užít a bezpochyby k tomu patří také správný výběr letního drinku. Přesně pro tyto příležitosti nabízí Jameson své oblíbené Coolers – spojení limonád a té nejlepší irské whiskey. Nechte se inspirovat!

MONT_Jameson_APPLEPředstavte si orosenou sklenici s ledem a lahodným a přitom osvěžujícím koktejlem… chuť, kterou si okamžitě zamilujete. Seznamte se s Jameson Coolers.

Tato speciální řada koktejlů se zrodila v dílně barmana Jana Braniše z pražského Bugsy´s baru. Správný barman se vyzná v oblíbených chutích a dokáže odhadnout, který drink se stane hitem. S Jameson Coolers tento tip vyšel do puntíku. Spojení medově sladké a obzvláště jemné Jameson whiskey s osvěžující ovocnou chutí oblíbených limonád patří mezi velmi žádané letní koktejly.

Už jste vyzkoušeli Jameson Apple nebo Jameson Mint? Chcete zjistit, jak chutná spojení jablečné či mátové limonády s třikrát destilovanou whisky Jameson? Máta je v létě k přípravě drinků velmi oblíbená, její osvěžující chuť se s medovou sladkostí Jameson whiskey skvěle doplňuje. Kombinace jablka a whiskey zase potěší milovníky o něco sladších koktejlů plnější chuti. Řekněte si o tyto skvělé drinky ve vašem oblíbeném baru, případně si je zkuste namíchat sami doma. Stačí kvalitní džus nebo limonáda, citrónová šťáva, led a především pravá irská Jameson whiskey.

Krásné léto s Jameson whiskey!

Sledujte www.jameson.cz

 
                                                                                          JAMESON APPLE

Podmanivá vůně a chuť jablka se ve šťavnatém koktejlu ideálně snoubí s jemností a dokonalou vyzrálostí irské whiskey JamesonAPPLE_SPLASH_WHITE

4 cl Jameson Irish whiskey

10 cl jablečného džusu

(plátek citronu, tenké plátky voňavého jablka, hodí se ale také jahody), led

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Jameson