ijournal.cz

Fenomén – druhá kariéra: Ondřej Lokvenc

red Zdroj: PROFI CREDIT 2.5.2015 Významné osobnosti, veřejné projekty

Ondřej Lokvenc (37) – Global Chief Marketing Officer, mezinárodní marketingový ředitel PROFI CREDIT. V rámci skupiny Profireal Group řídí marketingová oddělení v pěti státech (ČR, Slovensko, Polsko, Bulharsko, Rusko). Předtím pracoval v O2 jako Marketing Service Director & Head of CVM.  Více než 13 let pracoval na seniorních manažerských pozicích v bankovním sektoru -  v UniCredit Bank a GE Money Bank v Česku, Austrálii a na Novém Zélandu. Lokvenc vystudoval VŠE v Praze. Rád čte a poslouchá knihy v angličtině.  Ve volném čase plave, lyžuje a je fanouškem vysokohorské turistiky.

Zaměstnanci_PROFI_CREDIT_v_čele_s_marketingovým_ředitelem_Ondřejem_Lokvencem_podpořili_UNICEF

Ondřej Lokvenc je typickým příkladem člověka, který si v jisté fázi života řekne, že nestačí být „jen“ úspěšným špičkovým manažerem, ale chce od života víc. Zvolil si „druhou kariéru“ a podporuje charitu a neziskový sektor, a to nejen na osobní bázi, ale i prostřednictvím firem v nichž pracuje.

Začalo to tím, že ho UNICEF oslovil na ulici.  Poté se stal pravidelným dárcem a následně podporovatelem v korporátním fundraisingu v celé řadě projektů v GE Money Bank a UniCredit Bank – od roku 2006.

Roku 2014 byl nominován organizací UNICEF na cenu Via Bona 2014 Za otevírání nových cest (pořádané přes Nadaci Via) – za dlouhodobý rozvoj pravidelného dárcovství pro organizaci UNICEF.

Je členem poradního výboru organizace UNICEF ČR – inovativní přístupy dárcovství, korporátní fundraising, CRM.

ředitelka_UNICEF_ČR_Pavla_Gomba_a_marketingový_ředitel_PROFI_CREDIT_Ondřej_Lokvenc

Podporuje koalici 22 největších neziskovek v zemi Snadné dárcovství www.snadnedarcovství.cz – odborné konzultace jako CRM, vyjednávání s bankami ohledně jednoduššího platebního styku pro dárce …

Osobně finančně (pravidelně) pomáhá dětem: Adopce na dálku, UNICEF – Přítel dětí, SOS vesničky a Dobrý anděl – přispívá z každého platu, ročně v řádech desítek tisíc korun.

V PROFI CREDIT zavedl nyní nový projekt CSR-  Dětský úsměv s PROFI CREDIT – společnost je globálním partnerem UNICEF, podporuje Slané děti (nemocné cystickou fibrózou) a DD Markéta.

Dopad jeho působení ve společnostech byl zatím  řádově více než 10 milionů korun.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: PROFI CREDIT