ijournal.cz

Seznamte se s novou řadou nerezového nádobí značky Tefal

red Zdroj: Tefal 2.5.2015 Gastronomie

Kvalita, krása a inovace jsou vlastnosti, které v kuchyni oceníte.

8. Straining LidVýrobní znalosti a léta zkušeností, která jsou odrazem zvyšujících se spotřebitelských nároků na kvalitu – i takto abstraktně bychom mohli popsat atributy Tefal nových výrobků. S novou řadou nerezového nádobí Tefal sami přijdete na to, že výhody, včetně prvotřídní kvality, se skrývají v jednoduchosti, ale i v detailu. Příprava jídla v nádobí z nerezové oceli Tefal  už nemůže být jednodušší a výsledek je navíc tak báječný. I kuchyň je totiž místo, kam kompromisy nepatří.

Chutné, křupavé, šťavnaté, prostě vynikající.

Nebojte se vařit v nerezové oceli, způsobů přípravy pokrmů je skutečně mnoho. S novou řadou nerezového nádobí od značky Tefal začne každý způsob přípravy jídla bavit každého. Nerezová ocel je nejen ideální pro vaření do křupava, ale také pro klasické vaření a dušení. S lesklým povrchem nerezového nádobí, které odráží světlo je radost vařit: jeho světlý povrch zajistí snadnou kontrolu potravin během vaření a dokonalé kuchařské výsledky.

6. DUETTO range

Potřebujete během přípravy jídlo promíchat? Nebojte se, nerezovému nádobí nic neuškodí! Krájení, šlehání, mixování uvnitř nádob není žádný problém! Chcete víc? Neváhejte a vychutnejte si také zapékání v troubě a dokonce i flambování!

Různé druhy pro různé typy kuchařů

Protože jsme každý jiný a vaříme svým vlastním způsobem, Tefal navrhl různé řady nádobí pro každý spotřebitelský profil a podle potřeb každého z nás: začátečníci většinou vaří z nutnosti, „rodinní kuchaři„ často vykonávají více činností současně a ve spěchu, proto potřebují „ruku navíc“.  Experti jsou zkušení kuchaři, kteří hledají to nejlepší kuchyňské náčiní. A milovníci vaření hledají prémiový a přitažlivý výrobek, který bude stimulovat jejich tvořivost v kuchyni. V sortimentu Tefal se proto nyní nacházejí kompletní čtyři řady nerezového nádobí, odpovídající zkušenostem a požadavkům kuchařů různích úrovní: Hero, Duetto, Intuition a Uno.

4. INTUITION range

Robustní, pevné a odolné: na řadu nádobí Hero je poskytována záruka po dobu 10 leta má vše, co uspokojí skutečné kuchařské experty. Jeho silné, deformacím odolné dno bylo navrženo s ohledem na dlouhou živostnost a zajištění trvale dokonalého rovnoměrného vaření. Celá řada je vhodná i pro indukční ohřev či pro použití v troubě až do 260°C pro všechny vaše chutné recepty.

10. Extra thick base

Pro „rodinné kuchaře“, stále ve spěchu, Tefal vyvinul funkční nádobí pro pohodlné a inteligentní využití každý den. Se zárukou 10 leta nese název Duetto. Duetto zároveň představuje důmyslnou poklici pro snadné cedění, díky „výlevce“ umístěné přímo na hrnci. Nic dalšího nepotřebujete!

Občasní kuchaři budou mít na výběr mezi dvěma řadami nádobí se zárukou 5 let: Intuition a Uno.

2. HERO range

Všechny výrobky jsou kompatibilní se všemi varnými deskami, včetně indukčních a jejich jednoduchý a elegantní design zajistí snadnou manipulaci i začátečníkům a zvýší chuť k vaření!

Kdokoliv se tak může stát profesionálem, vždyť vaření v v nerezovém nádobí je tak snadné.„Věříme našim výrobkům natolik, že naši důvěru podporujeme i desetiletou zárukou, která se na výrobky nové řady vztahuje,“ komentuje Produktový manažer společnosti Groupe SEB Jiří Klimša. Nádobí je dostupné v běžné obchodní síti za doporučenou cenu od 609 Kč.

Rudé srdce a tělo z nerezu

7. UNO side handleKuchyňské nádobí Tefal je u spotřebitelů snadno rozpoznatelné díky nepřilnavým povrchům a svému červenému bodu  Thermo-SpotTM.Nové řady nerezového nádobí Tefal jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, pánve na pečení jsou potaženy právě nepřilnavým povrchem Tefal Power-Resist. Jde o ideální složení, jež umožňuje získat velmi robustní a trvanlivé nádobí. Pro zajištění dobrého šíření tepla a proti deformacím musí být dno nádobí silné, vyrobené z dobrého tepelného vodiče a dobře zpracované. Koroze, kovové náčiní, teplo či kyselé prostředí, nic z toho není pro Tefal nádobí problém. Tefal poznáte na první pohled i po první zkušenosti.

Poznejte svět Tefal na www.tefal.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tefal