ijournal.cz

Objevte nové módní trendy v limitované kolekci Adidas Originals/TopShop

red Zdroj: Top Shop 1.5.2015 Móda, obuv, doplňky

Módní gigant v oblasti high street fashion TOPSHOP se podruhé spojil se sportovní značkou, která se dostala do podvědomí díky třem pruhům ADIDAS ORIGINALS, aby společně vytvořili novou sportovní cool kolekci pro nadcházející sezónu.

Kolekce, která se skládá ze 7 věcí, reprezentuje výběr ikonických kousků od ADIDAS ORIGINALS zpracovaných designery TOPSHOP pro vytvoření exkluzivní limitované kolekce nezbytných základů šatníku; ideální kombinace street style a sportovního dědictví. Tým designérů TOPSHOP přetvořil velké množství klasických kousků od ADIDAS ORIGINALS včetně bund a tenisek SUPERSTAR, oversize mikiny s logem, kalhot a šortek se třemi pruhy na bočních stranách, vše pro dosažení autentického vytříbeného designu TOPSHOP.

TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS_02TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS_01TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS_03


Ikonické bundě SUPERSTAR byl dodán dívčí punc, který má oslovit každou TOPSHOP girl. Bunda z měkké, perforované kůže smetanové barvy má vytvořit štíhlou siluetu. Obuv z nové kolekce tíhne ke klasice ADIDAS ORIGINALS, kterou zde můžete najít ve dvou verzích doplněných o průhlednou podrážku nebo v provedení z popraskané stříbrné kůže.  

TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS ť60TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS ť175 Jednoduchá monochromatická barevná paleta zvýrazněná sytě červenou nebo nápadným prošíváním; spojení barev je inspirováno symbolikou hip-hop kultury 80. let. Originální trojlístek na logu ADIDAS ORIGINALS je hlavním motivem celé kolekce.Trojlístek se umísťuje různě na oversize mikině nebo tričku. Na oslavu sportovního úspěchu jednotlivé kousky kolekce zdobí časomíra nebo ikonické tři pruhy ADIDAS ORIGINALS na bočních stranách.

 TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS ť30TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS ť55

“Naše láska k módě a sportovnímu stylu přivedla k životu novou limitovanou kolekci. Klasický sportovní styl se spoustou výrazných potisků je outfit pro holky, které chtějí vypadat v letošní sezoně jako superstar” říká Kate Phelan, kreativní ředitelka, TOPSHOP

“Naše spolupráce se značkou Topshop je perfekním spojením, protože nám pomáhá objevovat současné módní trendy a zároveň se nevzdávat kořenů klasického ikonického stylu sportovního oblečení”  dodává Josefine Aberg, ředitelka designu, ADIDAS ORIGINALS.

TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS ť80TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS ť90TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS ť110

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Top Shop