ijournal.cz

Eva Decastelo má doma dva neposlušné pejsky

red Zdroj: For Fashion Brno 1.10.2022 Celebrity

Eva Decastelo je herečkou a velmi žádanou moderátorkou, která je známá svým odpovědným přístupem ke své práci. Vždy má ráda vše pod kontrolou, proto má pověst spolehlivé „vipky“. I na FOR FASHION BRNO dorazila ve velkém časovém předstihu, aby se dobře připravila na vše, co jí čeká.

Eva Decastelo

Na mole se pak cítila jako ryba ve vodě, ale přeci jen trochu nespokojená byla. Bylo jí prý hodně líto, že byla zase jen v zákulisí a před publikum chodila jen moderovat. „Ráda bych také jednou byla vepředu a šla hezkou přehlídku,“ pronesla Eva ještě, než se galashow začala, ale nepřišla na molo sama. Doprovodila ji oblíbená čtyřnohá modelka Tara, která ji ukázala během krátké chvíle záda, a ještě si u toho vrtěla spokojeně ocáskem a nepomohly žádné sliby ani prosby.

Eva DecasteloPřesto musela uznat, že Tara je velmi disciplinovaná fenka, která absolvovala už celou řadu módních přehlídek a poslouchá svoji paničku na slovo. To Eva Decastelo má doma dva pejsky Elu a Maxíka, ale…
Na rozdíl od Tary jsou moji pejsci nevychovaní, takže v okamžiku, kdybych je vypustila na molo, tak by se rozeběhli mezi lidi a okamžitě by začali hledat, kde by co sežrali. Tara se sice také chtěla vydat do publika, ale nikde nic nežebrala“ smála se Eva, které to velice slušelo v originálních šatech od Miroslava Michaela Knota, který prý pro ni vždy vybere skvěle padnoucí šaty i bez zkoušení.

Eva DecasteloPřesto musela uznat, že Tara je velmi disciplinovaná fenka, která absolvovala už celou řadu módních přehlídek a poslouchá svoji paničku na slovo. To Eva Decastelo má doma dva pejsky
Elu a Maxíka, ale… Na rozdíl od Tary jsou moji pejsci nevychovaní, takže v okamžiku, kdybych je vypustila na molo, tak by se rozeběhli mezi lidi a okamžitě by začali hledat, kde by co sežrali. Tara se sice také chtěla vydat do publika, ale nikde nic nežebrala,“ smála se Eva, které to v originálních skvěle padnoucích šatech od Miroslava Michaela Knota, který prý pro ni vždy vybere skvěle padnoucí šaty i bez zkoušení, velice slušelo.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: For Fashion Brno