ijournal.cz

Pozvánka na křest charitativního kalendáře Hvězdy dětem 2023 – Srdcovka

red Zdroj: Hvězdy dětem, z.s. 2.10.2022 Aktuality a pozvánky
Zveme vás na křest charitativního kalendáře Hvězdy dětem 2023 – Srdcovka, který se koná 10.10. 2022  od 17 hodin ve Starém purkrabství Vyšehrad.

pozvánka_křest_kalendáře

Součástí slavnostního křtu bude také charitativní dražba fotoobrazů z kalendáře a dětských obrázků, malovaných dětmi z dětských domovů. Výtěžek z prodeje kalendáře bude věnován dětským domovům, jejichž děti se do kalendáře také fotily. Jde o  Dětský domov v Litoměřicích a Solenicích. Výtěžek bude použit na podporu zájmů a mimoškolních aktivit dětí z dětských domovů.

Na slavnostní křest přijdou i osobnosti z kalendáře -  Bára Basiková, Jiří Suchý a Jitka Molavcová, Michal Pavlíček, Kamil Střihavka, Ilona Vozničková, Nela Boudová, Jan Tuna, Míša Pecháčková, Bára Jánová, Bára Šampalíková, Petr Kutheil a Markéta Šandová, volejbalista Tomáš Hýský. Vydražené obrazy tak můžete mít i s podpisem  a věnováním známé osobnosti.

Večerem provází Ilona Vozničková a Jan Tuna. 

Uslyšíte i hudební vystoupení  zpěváků a božský zpěv dívenky Báry z pěstounské péče, uvidíte taneční vystoupení dětí z dětského domova. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hvězdy dětem, z.s.