ijournal.cz

Do boje proti skvrnám vyráží Lenor a Ariel

red Zdroj: Procter & Gamble 1.3.2015 Hi-tech a bydlení

Všechno o novém superkoncentrovaném Lenoru
Svěže vonící oblečení patří na seznamu věcí, které nejpozitivněji ovlivňují ženskou náladu, k těm nejdůležitějším a poráží i takové vzpruhy sebevědomí, jako je skvělý účes, hezké šaty nebo dokonce make-up.Mít na sobě svěže vonící oblečení je podle výzkumu dnes pro moderní ženu způsob, jak cítit větší sebedůvěru, připadat si krásnější a dokonce šťastnější. 
Aby si ženy mohly onen ranní pocit svěžesti udržet po celý den, představil Lenor nejnovější inovaci, technologii FRESHLOCKTM, která zaručuje až 12 hodin svěžesti čerstvě vypraného prádla.

Lenor_Soft&Fresh_Spring_74,90KčTechnologie FRESHLOCK™ vychází z původní technologie vonných kapslí, která má nyní posílenou svrchní vrstvu, díky níž může každá kapsle uvolnit nejen více, ale také bohatší vůni. Technologie vonných mikrokapslí umožňuje postupné uvolňování vůně, čímž vaším šatům propůjčí dlouhotrvající svěžest. Kapsle s vůní se na oděvu uchytí při poslední fázi praní a následně se při tření (například během otírání, objímání, utírání se ručníkem, oblékání a podobně) tyto kapsle naruší a postupně znovu a znovu uvolňují vonný olej. Oblečení je proto dlouhodobě svěží a až dvanáct hodin při nošení krásně voní.

Superkoncentrované složení – Nový Lenor nyní v porovnání s předchozím Lenorem nabízí více vůně a svěžesti, která se uvolňuje při každém dotyku.
Proto můžete dávku Lenoru snížit o 10 ml, a přitom si užívat ranní svěžest oblečení po celý den. 

Oblíbené nové vůně Lenoru 

Lenor Spring: Aviváž Lenor Springje nadčasová klasika, která nabízí osvědčenou hebkost. Prádlo zůstává měkké a svěží, pomáhá, abyste se vy i vaši blízcícítili plní energie. Těžko se nezamilovat do jejích dlouhotrvajících a smyslných dřevitých tónů a pižmových podtónů.

Midnight Rose: Svěží vůně s optimistickou náladou a dotekem smyslnosti. Koktejl planých růží a ovocných tónů. Veselou a svěží ovocnou vůni doplňuje planá růže, která výrazné ovocné aroma změkčuje.

Cotton Flower: Dotek květů bavlny a jemné jasmínové tóny pro vaši jemnou citlivou pokožku. Aviváž je dermatologicky testována a hypoalergenní.

Exotic Twist: Svěží a ovocná vůně, která je velmi ženská. Má čisté, osvěžující a energické květinové tóny.

Superkoncentrovaný Lenor je dostupný v 16 variantách v řadách Soft&Fresh, Sensitive, Aromatherapy a Parfumelle. Doporučená cena za balení (875-925 ml) je od 74,90 Kč, maloobchodní cena se může lišit.

Ariel představil také nový a inovativní tekutý prášek s aplikačním uzávěrem na skvrny

Prádlo nejen vypere a odstraní z něj skvrny, ale pečuje zároveň o to, aby zůstalo každý den krásné. Praní se tak dostává na novou úroveň. Ariel tekutý prášek 
V tekutém prášku Ariel se snoubí to nejlepší z práškového pracího prostředku Ariel Color a šetrného gelu – silné čisticí účinky s ochranou moderních materiálů. Tekutý prášek Ariel byl obohacen komplexem Deep Clean. Tuto směs tvoří enzymy, polymery s čisticími účinky a účinné povrchově aktivní látky, které si poradí s odolnými a mastnými skvrnami, aniž by poškozovaly vlákna tkanin.

Ariel aplikační uzávěr na skvrnyLamely aplikačního uzávěru skvrny nejdříve jemně naruší, ještě než oblečení dáte do pračky. Poté přijde ke slovu komplex Deep Clean se svou směsí několika enzymů, účinných čisticích polymerů a povrchově aktivních látek. Odolné a mastné skvrny jsou zcela odstraněny, aniž by při tom nějak utrpěly barvy či potisky.

Další výhodou tekutého prášku Ariel je to, že po něm nezůstávají žádné zbytky, které by mohly poškodit vlákna tkanin. Díky tekutému prášku Ariel, který pere a zároveň chrání, bude vaše oblečení krásné na pohled a hebké na dotek.

Doporučená cena za balení (20 pracích cyklů) je od 149,90 Kč, maloobchodní cena se může lišit.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Procter & Gamble