ijournal.cz

Česká Miss Andrea Bezděková peče s Mírou Dubovickým!

red Zdroj: www.touhapozivote.cz 10.12.2016 Společenské akce a události

Touha po životě je název kalendáře, který nafotili Mister Universe Miroslav Dubovický společně s Českou Miss Andreou Bezděkovou.

krásný pár
„Nápad se zrodil při návštěvě Dětské onkologie nemocnice Motol, kde jsme byli s Mírou a jeho bráchou na návštěvě. Chtěli bychom dětem zpříjemnit pobyt v nemocnici, proto jsme nafotili kalendář a výtěžek putuje tam“ prozradila bohulibý záměr sexy dračice Andrea Bezděková. Míra Dubovický pak dodává: „Všichni si kupujte kalendář na www.touhapozivote.cz, a můžete nás mít po celý rok doma vystavené“.

dobrá nálada
Do pasáže Černá růže v obchodě s pánskou módou Bernhardt zavítali kmotři kalendáře – ředitel soutěže Muž roku David Novotný, zpěvačka Heidi Janků, herečka Michaela Dolinová a Kateřina Kornová.

křest
Všude již panuje Vánoční atmosféra a při otázce, jak jsou na tom s přípravami kmotry kalendáře, nám Heidi Janků prozradila, že cukroví nepeče a většinou si ho objednává u některé z kamarádek. „Většinou jsme i v zahraničí, tak já stromeček ani nepořizuji, máme pouze umělý, takže šetříme naše lesy“ dodala Heidi Janků. Naopak Michaela Dolinová Vánoce zbožňuje a u ní jsou koledy už od listopadu na denním pořádku. Kateřina Kornová se pochlubila, že má již většinu dárků nakoupených.

s kalendářem
Fotograf kalendáře Michal Nepovím, byl s prací a hlavně s Andrejkou a Mírou velmi spokojen.  Spolupracovali dobře,“ říká s úsměvem Nepovím.

Kalendář je k dispozici na www.touhapozivote.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.touhapozivote.cz