ijournal.cz

Advent, čas písní, péče a pomoci

red Zdroj: a foto: Petra clinic 9.12.2016 Celebrity, Významné osobnosti, veřejné projekty

Advent a přípravy na Vánoce jsou v plném proudu, a tak si spousta žen chce dopřávat pro své tělo i pleť luxusní péči, aby se na svátky cítily božsky. Nejinak to mají zpěvačky operního tria OPERA DIVAS Andrea Tögel Kalivodová, Tereza Mátlová a Pavlína Senič.

Na_klinice_je_i_pohodlíčko

Nejdříve si na klinice zpěvačky užívaly důkladnou individuální péči o pleť, vlasy a celé tělo, aby byly důkladně připravené a poté se přesunuly na terasu kliniky estetické medicíny Petra Clinic, kde zazpívaly pro hosty vánoční motivy ze svého repertoáru. „Pro mne je čas strávený na klinice celkovým uvolněním, odpočinkem a terapií, kdy se soustředím pouze na sebe a plně si ten můj čas užívám, a nyní při předvánočním shonu je to opravdu příjemné. Mám velmi ráda tradice a setkávání s rodinou a přáteli. To je pro mě v čas vánoční nejvzácnější, sdělila usměvavá pěvkyně Pavlína Senič.

Opera_Divas 
Při této sváteční příležitosti musí být příprava skutečně důsledná, trio Opera DIVAS zazpívalo svůj vánoční repertoár, se kterým nyní vystupuje. Na terase se sešla spousta hostů a nechyběl např. Martin Dejdar, který po dlouhé době vyvedl svou krásnou ženu Danielu.

 Adventních a vánočních koncertů je hodně. Snažím se mezi nimi dobře vyspat a správně se naladit. Musím říct, že mi tyto koncerty s neopakovatelnou sváteční atmosférou, přinášejí radost a duševní uspokojení“, pověděla nám Andrea Tögel Kalivodová a dodala:Určitě, je to jedno z nejkrásnějších období v roce, navíc teď co máme Adriánka se s manželem na Vánoce těšíme dvojnásob.“ Mimochodem Adrejka čeká druhé miminko, kterého se už nemůže dočkat.

sešlost_VIP

Třetí členka operního tria Tereza Mátlová prozradila: „Divadlo a koncerty jsou nejen poslech, ale i pohled, tak se chci  udržovat v kondici nejen pěvecké ale i estetické. V práci používám silnější make-up a líčidla a tak jsem ráda, když si moje pleť odpočine. Na klinice Petra Clinic patří mezi mé oblíbence masáže obličeje a dekoltu a v budoucnu bych ráda vyzkoušela celkové vyčištění pleti – peeling.  Jinak adventní čas miluji. Je to čas více uspěchaný, než bych si přála, ale to je spojené s mojí prací.“

Na_terase_byla_dobrá_nálada

A protože Vánoce jsou mimo jiné svátky lásky, naděje a pozorností, převzala zde prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, peněžní dar od majitelů kliniky Petra Clinic manželů Řehořkových, který poputuje na pomoc dětské hematologii a onkologii.  „Od října jsme po oba měsíce přispěli z každého omlazujícího ošetření. V kasičce potom zůstalo 5 108 korun. S manželem jsme se však rozhodli, že Kapce naděje  dáme ještě jednou stejnou částku, která se vybrala. Konečný dar tedy činí 10 216 korun. V lednu budeme pokračovat akcí „KAPKA TUKU PRO KAPKU NADĚJE. Z každého odtučňovacího ošetření opět přispějeme“ upřesnila původ peněz majitelka Petra Clinic  Petra Řehořková. Tato pěkná spolupráce vznikla náhodou, když Vendula na klinice zjišťovala informace o tom, jak odbourat celulitidu. „Potkala jsem Petru, se kterou jsme se úplně náhodou míjely v Řecku na olympské riviéře, no a pak slovo dalo slovo a od té doby spolupracujeme. S tou celulitidou to už není tak horké , piju víc vody“ uvedla ředitelka nadačního fondu a doplnila, že by si také ráda našla více času hýčkání svého těla a pleti na klinice.
manželé_Řehořkovi_s_V._Pizingerovou

Do prostorů Petra Clinic byli pozváni dobří klienti, obchodní partneři a přátelé. Byly pro ně připravené speciální bonusy, luxusní péče po celý rok. Staňte se dobrým klientem i vy a péčí o sebe přispějte na dobrou věc. Život pak bude o to radostnější.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Petra clinic