ijournal.cz

Castingy soutěže krásy LOOK BELLA 2014

red Zdroj: Look Bella 30.9.2014 Aktuality a pozvánky

Hned dva pražské castingy soutěže LOOK BELLA 2014, jež představuje jedinečnou příležitost odstartovat kariéru začínajících modelek a modelů, se odehrají v prémiových nákupních centrech Centrum Chodov (1. října) a Centrum Černý Most (17. října).Zúčastnit se jich mohou zájemci ve věku do 25 let, o které se během castingů postará tým profesionálních kadeřníků a vizážistů. Připraveny pro ně budou i ochutnávky a pozornosti od partnerů soutěže. Vítěze celorepublikového finále čekají atraktivní ceny, možnost prezentace v jedné z mezinárodních soutěží krásy a šance spolupracovat s renomovanou modelingovou agenturou PRESTIGE MODELS.

Casting LOOK BELLA 2014 v Centru ChodovV pořadí již jedenáctý ročník soutěže LOOK BELLA 2014 začíná a zavítá i do oblíbených nákupních center, Centra Chodov (ve středu 1. října) a Centra Černý Most (v pátek 17. října). Dívky od 15 do 25 let s minimální výškou 170 cm a mladí muži ve věku 17 až 25 let vysocí alespoň 180 cm se mohou již nyní zaregistrovat na webových stránkách www.look-bella.cz a přímo na místě bojovat o prestižní celorepublikový titul i šanci začít vlastní modelingovou kariéru pod křídly renomované agentury PRESTIGE MODELS. O účastníky castingů budou pečovat zkušení kadeřníci, vizážisté, čeká je také setkání s profesionálním fotografem a možnost ukázat své přednosti na přehlídkovém mole. Vedle skvělé zábavy se mohou těšit i na řadu ochutnávek, slev a dárků od partnerů soutěže. Castingy v Centru Chodov a Centru Černý Most proběhnou vždy od 14 do 18 hodin.

Soutěž LOOK BELLA má již mnohaletou tradici a já jsem velmi ráda, že se její castingy konají právě v  Centru Chodov a Centru Černý Most. Díky LOOK BELLA odstartovalo kariéru již mnoho tváří uznávaných na domácí i světové modelingové scéně. Doufám, že právě v našich centrech budou objeveny další vycházející hvězdy,“ uvedla Kristína Naňová, marketingová manažerka společnosti Unibail-Rodamco.Casting LOOK BELLA 2014 v Centru Černý Most


Sérii castingů LOOK BELLA 2014 završí brněnské semifinále a slavnostní Velké Finále pořádané v Praze. Dívky a chlapci, kteří uspějí v jedné z hlavních kategorií, se mohou těšit i na hodnotné ceny. Absolutní vítězka LOOK BELLA 2014 získá kupříkladu péči na klinice uznávaného plastického chirurga MUDr. Patrika Paulise v hodnotě 100 000 Kč a pro první tři výherce a tři výherkyně budou připraveny kompaktní fotoaparáty od společnosti CEWE. Ostatní vítězové pak budou odměněni šperky, lyžemi nebo snowboardy od společnosti ELAN, luxusní kosmetikou a dalšími atraktivními cenami. Držitelka dalšího z udílených titulů LOOK BELLA WORLD 2014 má navíc zajištěnou účast v jedné z prestižních mezinárodních soutěží krásy.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz či www.facebook.com/centrumchodov a na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

O LOOK BELLA

XI. ročník projektu LOOK BELLA 2014 je pokračováním úspěšné série předchozích ročníků soutěže krásy z let 2004–2013, které se účastní mladé atraktivní dívky a mladí muži. Cílem projektu je zvolit nejzajímavější tvář roku 2014 a otevřít začínajícím modelkám a modelům dveře do světa modelingu. Výherci soutěže získají atraktivní a hodnotné ceny a nabídku spolupráce s modelingovou agenturou PRESTIGE MODELS. Vítězky a vítězové soutěží LOOK BELLA jsou úspěšní v celorepublikových soutěžích krásy. Z každého ročníku se vždy 2–3 finalistky probojují do finále České Miss a vyhrávají soutěže krásy po celé ČR.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.look-bella.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Look Bella