ijournal.cz

Café Coffee Day slavnostně otevřela nově zrekonstruovanou kavárnu v OC Nový Smíchov a plánuje další expanzi

red Zdroj: Café Coffee Day 18.10.2015 Gastronomie

Indická společnost Café Coffee Day pokračuje s přestavbou svého kavárenského řetězce v České republice. Po úpravě kavárny v Liberci a obnově slavné Fantovy kavárny oficiálně představila zcela nový design kavárny, kterou provozuje v obchodním centru Nový Smíchov. Jedná se o součást dlouhodobé strategie přeměny všech kaváren do nové elegantní podoby.

slavnostní otevření

„Naším cílem je vytvoření zcela nového, elegantního a příjemného interiéru, kde se zákazníci budou cítit pohodlně. Chtěli bychom přispět ke zlepšení kultury konzumace kávy a sloužit jako místo, kam se lidé budou rádi vracet. V následujícím roce plánujeme přestavět další dvě kavárny, a také hledáme atraktivní místa, kde bychom mohli otevřít další provozovny, především v Praze, Brně nebo Ostravě, kde vidíme největší příležitosti k expanzi,“ dodává Ved Malhotra, generální ředitel Café Cofee Day v České republice.

Cafe Coffee Day

V nabídce kavárny Café Coffee Day naleznou zákazníci nejen kvalitní kávu, ale také limonády, ledové čaje, smoothies a vybrané alkoholické nápoje. Mimo jiné si hosté mohou vybrat z bohaté nabídky jídel od grilovaného masa, přes široký výběr těstovin, salátů, snídaňového menu a domácích desertů, které patří mezi nejprodávanější výrobky.

 kavárna

O Café Coffee Day: Řetězec je původem z Indie, kde byla v roce 1996 založena jeho první provozovna v městě Bangalore. V současné době provozuje 1530 kaváren ve více než 200 městech po celé Indii, nedávno otevřel vlastní provozovny v Egyptě a Malajsii. Společnost je součástí největšího kávového lídra v Indii Coffee Day Global Limited. V Asii drží druhé místo v počtu kávových plantáží s celkovou plochou 12 000 akrů a zaměstnává na nich 3 000 pracovníků. V Evropě vlastní provozovny v Rakousku ve Vídni a v České republice, z toho čtyři v Praze a dalších šest v českých i moravských městech.


Více informací naleznete na webové adrese www.cafecoffeeday.cz.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Café Coffee Day