ijournal.cz

Andrea Verešová představila italskou modní kolekci

red Zdroj: Fashion Church a Uomo Napoletano, foto: Medical Institut 18.10.2015 Společenské akce a události

V luxusních prostorách butiku Fashion Church se konal večírek s modní přehlídkou. Krásné modelky prezentovaly novou kolekci podzim/zima 2015, butiků Fashion Church a Uomo Napoletano. Vyhledávaný plastický chirurg MUDr. Patrik Paulis doprovodil na akci Andreu Verešovou, která se pro tento večer chopila moderace.

veresovaFashion Church s dámskou módou a Uomo Napoletano s pánskou módou prezentovaly modelky a modelové v průběhu celého večera. Už samotný název obou butiků napoví, že se specializují výhradně na italskou módu. Jedná se o dechberoucí kousky, se skvěle padnoucími střihy a příjemnými materiály, ale hlavně originální a jedinečné. „Být sexy není hřích“, říká Andrea Verešová, která už nejeden kousek vlastní ve své šatní skříni. Hvězdná top modelka se pro tento fashion aperitiv chopila mikrofonu a s grácií provedla večírkem.

Mezi hosty se objevila Eliška Hašková Coolidge a nebo Alexander Hemala. Andrea přivítala zástupce estetické chirurgie Medical Institut, MUDr. Patrika Paulise, který vede plzeňskou kliniku. Specialista v oboru plastické chirurgie a sympatický lékař při sklence aperitivu odpovídal dámám na dotazy tykající se jeho profese. Hostům se také věnovala MUDr. Jana Synková, specialistka estetické dermatologie a stylista Martin Gruntorád radil přítomným při výběru šatů. O hudební kulisu se  staral DJ David Veresova_s_MUDr_Paulisem_a_SynkovouMára. Ke konci večírku proběhla tombola, do které věnovala luxusní dárky klinika Medical Institut, ale i Fashion Church a Uomo Napoletano.


Fashion Church je stylový butik odrážející invenci architektů umocněnou pohádkovým artefaktem sklářských mistrů. Butik v centru Prahy přináší kolekci plnou originálních kousků, nádherných šatů, odvážných i elegantních topů a sukní, nejen od známé italské návrhářky Elisabetty Franchi, která je v současné době velmi populární ve světě módy. Elisabetta Franchi dokáže v každé ženě probudit ženskost a originalitu, podpořenou kvalitními materiály a propracovanými střihy. Najdete zde ale i další zajímavé návrháře, jako jsou  Flavio Castellani, či Ean 13. Fashion Church nabízí modu pro ženy, které chtějí vystoupit z davu a cítit se výjimečně.


modelky modelove

Uomo Napoletano zosobňuje spojení módy, krejčovského řemesla, ale i výtvarného umění. Z Neapole, tradičně známé kvalitními látkami i talentovanými návrháři, přicházejí značky jako Pantaloni Torino, Errico Formicola, Altea, Isaia, Boglioli, Arlecchino, Baronio Uomo a PT01.


Plzeňská klinika plastické a estetické chirurgie se pyšní bohatou klientelou nejen z celého Česka, ale i ze zahraničí. Medical Institut se stal největším komplexním estetickým centrem v Plzeňském kraji. „Máme zde největší špičky v oboru a investujeme do nejnovějších technologií a to dělá Medical Institut vyhledávaným,“ říká ředitelka, Petra Nováková. Modelka Andrea Verešová je dlouholetou věrnou zákaznicí. „Chodím si do Institutu krásy odpočinout hlavně na masáž a pravidelně chodím ke kadeřníkovi nebo na manikůru,“ říká Andrea.

Více naleznete na: www.medicalinstitut.cz

MUDr. Paulis se po dvouletém působení v Paříži v Nemocnici Svatého Ludvíka, krátce po svém návratu do Česka dostal do show v Německé TV a stal se tam tak jedním z nejvyhledávanějších plastických chirurgů. Je to vyhlášený specialista na zvětšení, či lifting prsou tak, aby po operaci vypadala přirozené a bez jizev. Létají za ním známé osobnosti z celé Evropy. Jeho rukama v tichosti prošli mnohé známé české osobnosti. Prsa od něj pyšně nosí například nová láska Leoše Mareše a módní guru Monika Koblížková. Dále také Olga Menzelová či herečka Paula Wild. O plastiku prsou je u MUDr. Patrika Paulise veliký zájem, neboť využívá nejmodernější postupy, které jsou však zároveň šetrné a zaručují hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací.

MUDr. Synková je konzultantka anti-age a estetické medicíny s certifikací v aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů a technik, chemického peelingu a mezoterapie. Je specialistka v otázkách preventivní medicíny a onkologie s filozofií vnímání lidského těla jako komplexního celku. Absolventka speciálního vzdělání v oblasti obličejové anatomie a čelistní chirurgie. Patří mezi nejvyhledávanější specialisty estetické dermatologie v Čechách a v zahraničí především z Velké Británie, USA, Švýcarska a Německa.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fashion Church a Uomo Napoletano, foto: Medical Institut