ijournal.cz

PUMA zve na Teniskology. Staň se tváří nové kampaně!

red Zdroj: Puma 19.10.2015 Aktuality a pozvánky

Zveme vás na Teniskology, první ročník akce zaměřené na tenisky. Teniskology proběhne v sobotu 24. října od 10 do 21 hodin ve Vinohradském pavilonu (Vinohradská 50, Praha 2)

Na akci budete mít možnost osobně se seznámit s PUMA brand ambasadory, jako jsou James Cole, Lipo, DJ IM Cyber a další. Přijďte si do stánku PUMA prohlídnout tenisky z různých kolekcí a staňte se tváří kampaně PUMA Forever Faster, stejně jako Rihanna nebo Usain Bolt!

Vstup na akci zdarma lze získat na www.teniskology.cz.

K Teniskology se můžete připojit také na sociálních sítích:
https://instagram.com/teniskology/ 
https://www.facebook.com/events/1645285309051477/ 
https://www.facebook.com/teniskology?fref=ts 


Teniskology_pozvanka

Jednou z tváří nové kampaně společnosti PUMA pro sezónu podzim/zima 2015 je právě zpěvačka Rihanna, která je zároveň ambasadorkou a kreativní ředitelkou sportovních produktů značky PUMA. Protože je kampaň Forever Faster zaměřená na trénink, světová sportovní značka se ptá: „Pro co trénuješ ty?“ a vyzývá jednotlivce a týmy, aby do svého tréninku dali ještě více energie, a vrátili tak sportu pozitivní náboj.

Kampaň je oživena jedinečnými zfilmovanými příběhy z tréninků těch nejlepších ambasadorů PUMY, jako je multiplatinová zpěvačka Rihanna. Ta se na svá vystoupení připravuje v aktuální tréninkové kolekci od PUMY a v nových botách z řady PUMA IGNITE s názvem IGNITE XT. Tato bota je navržena pro maximální intenzitu tréninku a navrací Rihanně energii z každého pohybu.

RIHANNA_-_PUMA_TrainingNa video ke kampani PUMA Training s Rihannou se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=rA5kkchLo30&feature=youtu.be

Boty PUMA IGNITE XT jsou dostupné v prodejnách A3 Sport OC Nový Smíchov Praha, Pasáž Rokoko Praha, OC Letňany Praha, OC Nová Karolina Ostrava, Avion Shopping Park Bratislava, A3 Sport Atrium Dubeň Žilina, dále na www.a3sport.czwww.a3sport.sk a nawww.puma.com.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Puma