ijournal.cz

Brandnooz box ukrývá duhovou skladbu toho nejzajímavějšího

red Zdroj: brandnooz Media International 3.5.2015 Gastronomie, Rady, tipy, názory
Brandnooz box opět dorazil do redakce. Pojďme podívat na to, co nám dubnový box přináší tentokrát:

IMG_3555


Bonavita Křehké rohlíčky s celozrnnou moukou

Rohlíčky jsou ideální ke svačině, či lehké večeři. Díky své dlouhé trvanlivosti na váš budou doma čekat dlouho čerstvé a křupavé. Bonavita v roce 2014 dokonce ještě vylepšila recepturu a navýšila obsah celozrnné mouky. My, v redakci, hodnotíme deseti body. 

Balení: 250 g, cena: 35, 90 Kč

IMG_3545
Efko Pronto Per Pasta

Sušená rajčata s česnekem a olivou – Chuť středomořské kuchyně vyniká spojením oliv, čerstvého česneku a sušených rajčat. Tajná směs bylinek rozehrává souzvuk exclusivních středomořských chutí. Doporučujeme spojení s výše uvedenými křehkými rohlíčky, či vařenými těstovinami.

Balení: 175 g, cena: 59, 90 Kč

IMG_3551

Vitana Grunt polévka

Grunt polévky jsou vyráběny tradičním vařením za tepla. Lahodně tak propojí chutě jednotlivých složek, např. jíšky, zeleniny nebo masa. Pastovitá konzistence jedinečně uchová charakteristickou chuť a vůni a snadno se rozpouští ve vroucí vodě. 

Cena: 28, 90 Kč

IMG_3548

Corny Big Fruit

Konečně Corny big fruit plná ovoce, která se vám v létě nerozpustí v kapse. Nová řada bez čokolády obsahuje pořádnou nálož ovoce, čemuž napovídá už samotný název. Kombinace křupavých cereálií a šťavnatého ovoce si vás získá. Lehká svačinka, která osvěží a dodá energii.

Balení: 40 g, cena: 14, 90 Kč

IMG_3547

Strážnické brambůrky: nesolené, Pepř a sůl

Více jako 25-ti letá tradice a výběr těch nejkvalitnějších surovin, to je jihomoravská rodinná firma Petr Hobža, která Vám přináší výrobky Strážnické brambůrky. Ochutnejte nyní s rodinou či přáteli inovaci roku 2012 ČERNÝ PEPŘ A SŮL.  A POZOR !! ,, nejsme chipsy, JSME BRAMBŮRKY“

Balení: 70 g, cena: 11, 90 Kč

IMG_3552
Mentos: Soda Mix Roll

Oblíbené Mentos bonbóny v typickém ruličkovém balení přichází s letní novinkou. Nová příchuť je atraktivním mixem 3 různých příchutí – citronová, pomerančová a kola limonáda. Směs příchutí tak zajisté uspokojí chutě všech nadšenců známých oválných cukrovinek. Výrobek obsahuje přírodní barviva a aromata.

Balení: 37, 5 g, cena: 17, 90 Kč

IMG_3546

Korunní Tonic

Perlivá minerální voda s příchutí oblíbeného tonicu a novinka roku 2014 v kategorii nealko nápojů soutěže „Volba spotřebitelů“. Korunní Tonic neobsahuje chinin, takže ji bez obav mohou pít děti i těhotně ženy, typickou nahořklou chuť si totiž můžete užít díky jemné přírodní hořčině Quassin. Vychutnejte si posilující a osvěžující podstatu toniku plnými doušky!

Balení: 0, 75 l, cena: 12, 30 Kč

IMG_3554

Nescafé: Sweet vanilla/Warmy caramel

NESCAFÉ 3in1 rozšiřuje své kávové menu o dvě nové příchutě. Těšit se můžete na jemný dotek a neodolatelnou příchuť Sweet Vanilla a hřejivou variantu Warmy Caramel. Nechte se zlákat novinkami NESCAFÉ 3in1 a namixujte si každý den malé potěšení přesně podle nálady.

Balení: 16 g, cena: 5, 90 Kč

IMG_3544

Vitana: Marinovaná krkovička/Marinované kuře

Na letošní grilovací sezónu Vitana připravila speciální kombinaci koření pro rozmíchání v pomerančové a citronové šťávě. Ovocná šťáva dodá šťavnatou chuť, přirozeně zjemní maso a ochrání ho před vysušením.

Balení: 25 g, cena 18, 90 Kč

IMG_3549

Marianne Bydlení


To jsou praktické informace, návody a konkrétní tipy pro nejširší čtenářské vrstvy. Časopis učí své čtenáře nebát se vlastních nápadů a ukazuje jim, jak snadná může být jejich realizace.
Balení: 122 stran , cena: 65 Kč

IMG_3553

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: brandnooz Media International