Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 18.Srpen 2019
ijournal.cz

Brandnooz box prosinec 2017: Prostřeno pro Váš sváteční stůl

red Zdroj: brandnooz 2.1.2018 Gastronomie, Testy
Brandnooz umožňuje spotřebitelům objevit a ochutnat novinky na českém trhu, které zachutnají a potěší. Každý měsíc předplatitelům dorazí domů, nebo na výdejnu Geispoint, box plný zajímavých produktů. Spotřebitelé pak na webové stránce www.brandnooz.cz hodnotí obdržené produkty a tím vytváří neobvyklou komunitu. Svým hodnocením totiž sdělují svůj názor nejen spotřebitelům, ale také výrobcům. Ti pak výsledky vyhodnocují a případně pracují na zlepšení produktu, který spotřebitelům nabízejí. Brandnooz spolupracuje s více jak stovkou nejznámějších výrobců potravin o jejichž novinkách pravidelně informují své předplatitele. Více informací, včetně předplatného, naleznete na www.brandnooz.cz.

Brandnooz box prosinec 2017

hellmanns tatHellmann´s 

Tatarská omáčka light

Odlehčená varianta klasické Tatarské omáčky Hellmann´s potěší zejména vyznavače zdravého životního stylu. Stejně jako klasická tatarská omáčka obsahuje kousky zeleniny, je vyrobena z kvalitních rostlinných olejů, které obsahují dobré tuky, polynenasycené mastné kyseliny omega 3.  Navíc se sníženým obsahem tuku.

Balení: 225 ml
Cena: 32,90 Kč

kotlíkové bramKotlíkové brambůrky
Horčicové

Společnost Jan Zykmund – Originální brambůrky uvedla v loňském roce jako první český výrobce na trh Kotlíkové brambůrky. Od té doby si získal tento druhu speciálně upravovaných brambůrků mezi zákazníky velkou oblibu. Proto jsme pro Vás připravili i menší, cestovní balení. Díky tomu si tyto křupavé brambůrky můžete vychutnat kdykoliv, i když zrovna nemáte čas na velký sáček.

Balení: 120 g
Cena: 24,90 Kč7 days7 Days
Pizzeti Sýr, rajče, olivy

Tenká kolečka z chlebového těsta, dvakrát pečená, sypaná pravým sýrem a ochucená rajčaty a bylinkami. Ve třech příchutích: ementál&rajčata; ementál, rajčata & olivy a ementál, rajčata & česnek.

Balení: 80 g
Cena: 27,90 Kč

Ramarama vlašské
S olejem z vlašských ořechů

Ahoj, jsem nová Rama! Vyzkoušej mě na mazání, vaření, ale i pečení – moje oříšková chuť nejlépe vynikne v kombinaci se sýrem, ale taky s medem. Jsem stvořena z kvalitních rostlinných olejů, vedle toho ořechového také lněného nebo třeba slunečnicového. Jsem bez laktózy, vhodná pro vegany a jsem jednoduše dobrá.

Balení: 225 g
Cena: 46,90 Kč

lagris čočkaLagris
Čočka beluga

Čočka beluga (nebo také černá čočka) se řadí mezi drobnozrnné čočky. Její černá zrna připomínající kaviár se před vařením nemusí namáčet a po uvaření si zachovávají svůj tvar. Pro svůj nízký glykemický index je často využívána u dietní stravy. Hodí se nejen do salátů, ale také jako samostatná příloha či do pomazánek. Je přirozeně bezlepková a nepostradatelná hlavně v jídelníčku vegetariánů. Obsahuje vysoké množství bílkovin, vlákniny, antioxidantů, vitamíny skupiny B a minerály.

Balení: 250 g
Cena: 32,90 Kčefkoefko okurky
Dětské okurky

Skvělé křupavé okurky efko jsou nyní s láskou připraveny i speciálně pro děti. Výběrové okurčičky o velikosti 3-5 cm skvěle padnou do dětské ručky :-) Jsou naloženy v jiném, sladším nálevu a ochuceny tak, aby jejich křupání bylo skutečným požitkem. Na výrobu dohlíží kamarád Efík, pečlivě hlídá složení a velikost, proto nejsou při výrobě použita žádná umělá sladidla, barviva či jiná ošklivá éčka. Dětské efko okurky jsou tím nezbytným doplňkem zdravé a lahodné svačinky! Vyzkoušejte i kukuřičky, řepu, karotku atd.

Balení: 370 ml
Cena: 49,90 Kč

staropramenStaropramen
Extra chmelená 12

Výrazné chmelové aroma dosažené chmelením převážně odrůdou Žateckého poloraného červeňáku, který je považován mezi odborníky za jeden z nejkvalitnějších. Pivo je navíc chmelené pěti dávkami chmele, čímž získává výraznou chmelovou vůni a současně i vyšší hořkost.

Balení: multipack 8 x 0,5 l
Cena: 139 Kč


birell zelenýBirellbirell bezový
Zelený čaj s jasmínem a bergamotem
Bezový květ s tymiánem a citronem

Novinka Birell Botanicals přináší jedinečnou kombinaci mírně nasládlé, lehké chuti s jemnou hořkostí nealkoholického piva a osobitým aroma bylin. Nápoj zaujme unikátním procesem přípravy za použití kvasinek Birell a nejjemnějších odrůd chmele, rostlin a ovocných šťáv. Sládci o nápoj pečují celých 19 dní.

Balení: 400 ml
Cena: 19,90 KčHodnocení redakce ijournal.cz

bbprosinecBohužel nám prosincový box dorazil později než měl, pravděpodobně kvůli všeobecným předvánočním shonům a tak jsme jej mohli otestovat až začátkem ledna. To ale nic nemění na tom, že se v boxu našly opět kvalitní potraviny i nápoje. Tento měsíc nás nejvíce uchvátila nová nealkoholická piva Birell, která mají skutečně nevšední osvěžující chuť, v létě budou tím správným společníkem. Na pomyslně druhé místo, bychom zařadili Hellmann´s tatarskou omáčku light, která si drží svůj vysoký standard v chuti, konzistenci i složení, ale mohou si ji dopřát i vyznavači zdravějšího stravování. Velmi nás také potěšila nová Rama, ta s příchutí vlašských ořechů výborně doplní pečivo, které se podává k sýrům a vše tak dovede k naprosté dokonalosti. Ale i v tomto boxu jsme našli produkt, který bychom si určitě nekoupili a sice 7 days kolečka z chlebového těsta. Suchá kolečka bez chuti, kterých je v balení málo, nejsou tím, co bychom vyhledávali.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: brandnooz